comScore

Galatasaray Galatasaray

Hıncal Uluç: "Galatasaray'ın en faydalı isimlerinden biri Latovlevici"

30 Ocak 2018, Salı 20:01
Hıncal Uluç:

Ünlü yorumcu Hıncal Uluç, Latovlevici hakkında ilginç bir yorumda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'da son haftaların en çok tartışılan isimlerinden biri olan ve bazı maçlarda taraftarlarca ıslıklanan Rumen futbolcu Iasmin Latovlevici hakkında ünlü yorumcu Hıncal Uluç'tan flaş bir yorum geldi.


Hıncal Uluç Latovlevici açıklaması


Hıncal Uluç, elini masaya vura vura, "Galatasaray'ın şu anda en faydalı oyuncularından bir tanesi Latovlevici" derken, "Nerede oynuyor adam? Onu ıslıklayanlar farkındalar mı Latovlevici'ye verilen görevin? Ondan beklenenin farkındalar mı? Latovlevici'yi ıslıklıyor, onun yerini doldurmayana bir şey yok! Latovlevici oradan gol ortası yaparsa alkışlayacak. Nasıl başladı Galatasaray'ın birinci gol akını? Kimden başladı?" ifadelerini kullandı. 


Galatasaray sol beke transfer yapacak mı?


Öte yandan Galatasaray transfer çalışmalarına devam ederken sol bek konusunda sürpriz bir isim gündeme geldi. Transferin bitmesine sayılı saatler kala Galatasaray'ın Inter forması giyen Yuto Nagatomo'yu her an kadrosuna katabileceği öne sürüldü.

İtalyan basınında yer alan haberlere göre; Inter'den ayrılacak olan Yuto Nagatomo'nun Galatasaray'a transfer olabileceği belirtildi. Japon futbolcunun düzenli olarak forma giymek istediği ve bu nedenle sarı kırmızılı takıma sıcak baktığı ifade edildi. Yuto Nagatomo'nun kısa süre içerisinde Galatasaray'a transferinin bitebileceği yazıldı.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"