comScore

Galatasaray Galatasaray

Hıncal Uluç: 'Galatasaray midemi bulandırıyor'

12 Şubat 2019, Salı 18:37
Hıncal Uluç: 'Galatasaray midemi bulandırıyor'

Galatasaray - Trabzonspor ve Beşiktaş - Bursaspor maçının ardından Hıncal Uluç, Fatih Terim ile Şenol Güneş kıyasında bulundu. 

FutbolArena - Hıncal Uluç, A Spor'da Galatasaray - Trabzonspor maçında hakem kararlarını eleştirirken, sarı kırmızılı takımın 11 yabancı futbolcuyla sahaya çıkması hakkında sert ifadeler kullandı. 


Hıncal Uluç A Spor Galatasaray yorumları


"HAKEM KARA BİR ŞEMSİYE GİBİ ÇÖKTÜ"

Hakem kara bir şemsiye gibi çöktü maçın üzerine. Futbolun güzelliklerini konuşacak, yazacak yer kalmadı gazetede. Bu hakemlerle bu lig bitmez sözünü defalarca kullandım. Bitse bile sonuç adil olur mu? İçimize siner mi? Böyle karanlık bir lig oynatıyor hakemler. Salt futbol olarak keyifli bir maç olacakken hakem her şeyin önüne geçti. 
"BİR ŞENOL GÜNEŞ'İN TAKIMINA BAK, BİR DE GALATASARAY'A..."

Bir Galatasaraylı olarak ben Galatasaray'ın kazanmasından mutlu olmuyorum. Şampiyon olda olsa mutlu olmam. 11 yabancı konusunda midem bulanıyor artık. Bir yanda korkak dediğim Şenol Güneş'in çıkardığı takıma ve oynattığı futbola bak, öte yandan Galatasaray'ın oradan buradan toplanmış yabancı futbolcularla sahaya çıktığı takıma bak. Bu takım benim midemi bulandırıyor. Ancak bu ayrı bir konu. Galatasaray her şeye rağmen çok farklı futbol oynadı. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!