comScore

Galatasaray Galatasaray

Hıncal Uluç: ''Fatih Terim, Dursun Özbek ile çalışacak kadar geri zekalı değil..''

18 Aralık 2017, Pazartesi 15:51
Hıncal Uluç: ''Fatih Terim, Dursun Özbek ile çalışacak kadar geri zekalı değil..''

Spor yorumcusu Hıncal Uluç, Fatih Terim'in Dursun Özbek ve kardeşi Mehmet Özbek yönetiminin altına girmeyeceğini iddia etti.

FutbolArena - Galatasaray yönetimi alınan kötü sonuçlardan sonra Hırvat teknik adam Igor Tudor ile yolları ayırmaya hazırlanıyor. Galatasaray'da camianın gündeminde ise tek bir aday var Fatih Terim.


Hıncal Uluç'tan Fatih Terim ve Galatasaray yorumu


Spor yorumcusu Hıncal Uluç, Fatih Terim'in Dursun Özbek ve kardeşi Mehmet Özbek yönetiminin altına girmeyeceğini iddia etti. Aspor'da katıldığı progrmadan konuşan Hıncal Uluç, Fatih Terim'in son zamanlarda çok hata yaptığını fakat 'Özbek Brothers' ile çalışmayacağını belirtti.

''O KADAR GERİ ZEKALI DEĞİL''
''Fatih Terim son zamanlarda çok hata yaptı fakat 'Özbek Brothers' ile çalışacak kadar geri zekalı olduğunu düşünmüyorum. Camia içerisinde Fatih Terim'e karşı olan taraflar var. taraftarlar arasında karşı olanlar var. Fatih Terim kendini unutturmadan gelirse Galatasaray'da başarıl olamaz.''


Galatasaray yönetimi Fatih Terim'i istiyor mu?


Galatasaray'da Yeni Malatyaspor mağlubiyeti sonrasında Teknik Direktör Igor Tudor ile yolların ayrılması beklenirken herkesin en çok merak ettiği konu ise Fatih Terim. Igor Tudor'un ayrılığı artık yüksek olasılık gösterilirken yönetim içinde Fatih Terim konusunda iki ayrı görüş hakimdi.

'TERİM VARSA BİZ YOKUZ' SÖYLEMİ GERÇEK Mİ?

Hatta geçtiğimiz haftalarda bazı yöneticilerin Fatih Terim'in sürekli adının Galatasaray ile anılması ve göreve getirileceği iddiası üzerine başkan Dursun Özbek'e giderek " Terim varsa biz yokuz" restini çektiği dahi ortaya atıldı.

''GALATASARAY'I KARIŞTIRMAK İÇİN ORTAYA ATIYORLAR''

Bu sabah FutbolArena'ya konuşan 2 sarı kırmızılı yönetici "Fatih Terim, Galatasaray Kulübüne kazandırdığı başarılarla asla unutulmayacak ve tarihe adını altın harflerle yazdıran önemli, değerli bir teknik adamdır. Hiçbir yönetici Galatasaray Kulübü başkanına 'o varsa ben yokum' gibi bir çıkışta bulunmadı, bulunamaz da.

Bu iddialar tamamı ile Galatasaray'ı karıştırmak için ortaya atılıyor. Yönetim de, yada Florya'da kimse 'Terim gelecekse biz yokuz' gibi bir şey söylemedi, söylemez' ifadesi kullandılar.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.