comScore

Galatasaray Galatasaray

Hıncal Uluç: 'Fatih Terim bu lafları affetmez!'

08 Ekim 2019, Salı 22:26
Hıncal Uluç: 'Fatih Terim bu lafları affetmez!'

Hıncal Uluç, Galatasaray gündemini yorumladı. 

FutbolArena - Galatasaray'da Gençlerbirliği maçının ardından Fatih Terim ile başkan Mustafa Cengiz arasında yaşananları A Spor'da Hıncal Uluç yorumladı. 

"FATİH TERİM ZİHİN YORGUNLUĞU YAŞIYOR"
Fatih Terim büyük bir zihin yorgunluğu yaşıyor. Eski Fatih Terim'den başka bir Fatih Terim'e dönüşmeye kalktı, dönüşemedi. Galatasaray takımını gol atamaz hale getirdi. Mustafa Cengiz'i başından beri başkanlığı için yeterli olduğunu düşünmüyorum. 

"FATİH TERİM BU LAFLARI AFFETMEZ"

Bugün gazetelerde resimleri var. Fatih Terim ile Mustafa Cengiz sarmaş dolaş. Aramızda gerginlik yok denildi. Benim külahıma anlatsınlar. Ben Fatih Terim'i de iyi tanırım. Mustafa Cengiz'i de iyi tanırım. Fatih Terim diyor ki, "Ben konuşmak istemiyorum. Biraz da ceza almayanlar konuşsun." Kimi kastediyor? Savunma durumunda olanlar konuşmadığı için benim adım çıkıyor. Ceza almayanlar dediği Mustafa Cengiz. Bunu Mustafa Cengiz'in yüzüne söylemiyor. Basına söylüyor, manşet oluyor. Ertesi gün Mustafa Cengiz basına cevap veriyor. Herkes işine baksın, biz bu durumu çözeriz. Bu kulüp 14 şampiyonluk görmeden düzeldi dedi. Fatih Terim ile resmen dalga geçti. Benim bildiğim Fatih Terim, bu lafları affetmez. Ancak şu anda Galatasaray'ı bırakma niyeti olmadığı için, çünkü bu durumda bırakırsam bana yakışmaz diyorum. Ben Galatasaray yukarıdayken bırakmayalım diyor. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)