comScore

Galatasaray Galatasaray

Hıncal Uluç: 'Diagne Galatasaray'a baş belası'

19 Şubat 2019, Salı 21:48
Hıncal Uluç: 'Diagne Galatasaray'a baş belası'

Hıncal Uluç, Spor Toto Süper Lig'de bu hafta oynanan Kasımpaşa - Galatasaray ve Fenerbahçe - Atiker Konyaspor maçlarının hakemlerini topa tuttu. 

FutbolArena - A Spor yorumcusu Hıncal Uluç, Spor Toto Süper Lig'de bu hafta oynanan Kasımpaşa - Galatasaray ve Fenerbahçe - Atiker Konyaspor maçlarının hakemlerini topa tuttu. 

"DIAGNE BAŞ BELASI"
Diagne baş belası Galatasaray için. %100 atılır hep. Kasımpaşa maçında 5 kere sarı kart gösterilecek hareketler yaptı. 88. dakikada nihayet sarı kart gösterildi. Bu ayıp! Ancak bu ayıbın üstüne giden Türk gazetesi yok. Nerede Diagne'nin kırmızı kartı? Nerede Skrtel'in kırmızı kartı? "YAYINCI KURULUŞ UTANÇ VERİCİ!"

Utanç verici yayıncı kuruluş var. Jahovic'in atıldığı pozisyonu nasıl gösteriyor izlediniz mi? Saliselik hareket. Ayağı ayağına yapıştırıp donduruyor. O kadar yavaş gidiyor ki... Şansal kardeşim yalan mı? Yalan mı Şansal? 

"GALATASARAY BENFICA'YI ELEYEBİLİR Mİ?"

Tek başına Galatasaray savunmasını allak beden Trezeguet'yi konuşun. Trezeguet'ye bir tane ayak uydurabilen futbolcu olmadığı için sonuç bu şekilde oldu. Bakalım Benfica maçında Galatasaray'ı göreceğiz. Elemeyemez mi Galatasaray? Futbolda her şey olur ama göreceğiz. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)