comScore

Galatasaray Galatasaray

Hıncal Uluç: 'Barcelona'dan korkmanın gereği yok'

25 Şubat 2022, Cuma 18:08
Hıncal Uluç: 'Barcelona'dan korkmanın gereği yok'

Hıncal Uluç, Galatasaray - Barcelona eşleşmesi için "Çok talihli bir kura. Elenirsen sonuçta Barcelona'ya elendin diyecekler. Ancak elersen Barcelona'yı elemiş olacaksın" şeklinde yorumladı. 

FutbolArena - A Spor yorumcusu Hıncal Uluç, gündemi yorumladı. Hıncal Uluç, Galatasaray'ın UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi Barcelona eşleşmesini de değerlendirdi. 

"İNŞALLAH BARCELONA ÇIKAR DEDİM"
"İnşallah Barcelona çıkar dedim. Çünkü Galatasaray'ın hali meydanda. Bu döküntü Barcelona'yı bile yenecek hali yok. Barcelona'nın hiç olmazsa adı var. Yarın öbürgün Barcelona'ya elendi denir. Öbürlerine elenirse daha kötü olur. Yenersek neticede Barcelona'yı yendi olacak. Tarihe öyle geçecek. Barcelona'dan korkmanın gereği yok. Galatasaray'a biraz güvenim olsaydı, biraz iyi durumda olsaydı bambaşka şeyler de konuşurduk. Çok talihli bir kura. Sonu ne olursa olsun."

"RİZESPOR BAŞKANI TAHİR KIRAN'A SERT ELEŞTİRİ"

İlginç bir maç. Tahir Kıran denen konuşmasını bilmeyen, ileri geri konuşan kabadayı yüzünden çok sevdiğim Rize'den soğudum. Rize üzerine tarafsız bağımsız yorum yapma özelliğimi de kaybettim. İstanbul'a gelmeyeceğim demiş. Onlar bana gelmediler de ben de cevaben gitmiyorum diyor. Mazerete bak. Kulübün başkanı kanımın son damlasına kadar savaşırım, sahaya inerim derken Galatasaray Başkanı niye gitsin? Tahrik etmek için mi? Ali Sami Yen öyle bir yer değil. Yüreğin yetiyorsa gelirsin. Bizim başkanlar kendilerinden başka herkesi suçluyor. Bir daha Cüneyt Çakır'ı veremezsin diyor. Verirlerse takımı sahadan çekerim diyor. 
 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!