comScore
bilyoner

Galatasaray Galatasaray

Hıncal Uluç açıkladı! "Fatih Terim'i arayıp Galatasaray'ı sordum"

19 Aralık 2017, Salı 21:36
Hıncal Uluç açıkladı!

Hıncal Uluç, Galatasaray ile adı anılan Fatih Terim ile yaptığı telefon konuşmasını canlı yayında açıkladı. Fatih Terim, Dursun Özbek mi görüştü mü? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in Igor Tudor ile yolları ayırarak seçim kararı almasına usta gazeteci Hıncal Uluç sert eleştiriler getirdi. Uluç, Fatih Terim ile yaptığı telefon görüşmesini de açıkladı.
​​​​​

Fatih Terim, Dursun Özbek mi görüştü mü?


A Spor canlı yayınında konuşan Hıncal Uluç açıklamasında "Bugün öğlen Fatih Terim'i aradım ve 'Dursun Özbek ile konuştun mu?' diye sordum. Bunu bana sorduğun için teessüf ederim dedi. Nokta" sözlerini sarf etti. Hıncal Uluç'un bu itirafı sosyal medyadaki Galatasaray taraftarlarını heyecanlandırdı. 

"DURSUN ÖZBEK SAÇMALIYOR"
Dursun Özbek'in basın toplantısını eleştiren Hıncal Uluç, "Dursun Özbek benim için fazla dikkate alınacak bir adam değil. Basın toplantısındaki saçmalamasına 15 dakika dayanabildim. Seçim kampanyasını açtığı toplantıda saçma sapan konuştu. Dursun Özbek yapacağız, edeceğiz diye konuşuyor. Çünkü kongreyi kazanacağından emin. Ocak ayında beni seçmezseniz ve şampiyon olamazsak bahanemiz hazır demek istiyor. Galatasaray sırat köprüsünde diyor. Kulübü bu hale kim getirdi Dursun efendi? Galatasaray'a bu kadar zarar veren başka bir adam olmadı. Tezgahı kurmuş, ben bu seçimi kazandım diyor. Dursun Özbek geldiğinden beri Galatasaray tüm branşlarda tokatlanıyor" ifadelerini kullandı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!