comScore

Galatasaray Galatasaray

Hıncal Uluç: "6-0 kazanan Galatasaray 6 paralık top oynadı mı"

28 Ağustos 2018, Salı 23:37
Hıncal Uluç:

Spor Yazarı Hıncal Uluç, A Spor'da yayınlanan 90'A programında Galatasaray'ın Aytemiz Alanyaspor maçındaki galibiyetini yorumladı.

FutbolArena - Spor Yazarı Hıncal Uluç, Galatasaray'ın Aytemiz Alanyaspor maçındaki performansının iyi olmadığını belirten yorumlarda bulundu.

A Spor'da yayınlanan 90'A programında konuşan Hıncal Uluç, Galatasaray'ın ortaya koyduğu futbol, skorun gerisinde olduğunu söyledi.
 

Hıncal Uluç'un Galatasaray - Aytemiz Alanyaspor maçı değerlendirmeleri


Galatasaray'ın oyununu değerlendiren Hıncal Uluç, "Gazetelerde yağlandıra bağlandıra anlatanlar da, mırın kırın da var. 6-0 kazanan Galatasaray 6 paralık top oynadı mı diye soran yok. Birince gol 37. dakikada karambolden geliyor" diye konuştu.
Olası Burak Yılmaz değerlendirmelerinde de bulunann Hıncal Uluç, "Burak Galatasaray'a çok ucuz bir şekilde gelirse o riski göze almaya değer Çünkü şu anda iyi bir durumda değil. Burak Galatasaray forması giymenin ve Fatih Terim ile oynamanın son şans olduğunu bilmeli" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Fenerbahçe'de Pilip Cocu'yu da eleştirien Hıncal Uluç, "Cocu oyunu seyrediyor ve değişiklikler yapıyor..Değişikliklere baktığımız zaman takım daha mı hızlanıyor bir bakmak lazım. Risk almasını kabul ediyorum ama bu değişikliklere inanamadım..Kenarda Valbuena var" diye konuştu.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)