comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haberleri: Eşref Hamamcıoğlu: "Çok adayın olduğu bir seçim olacak"

30 Nisan 2018, Pazartesi 14:50
GS Haberleri: Eşref Hamamcıoğlu:

Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu çok adayın olduğu bir seçim beklediğini açıkladı.

FutbolArena - Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu ve ekibi aylık sohbet toplantısında 1905 GSYİAD üyelerinin konuğu oldu. Eşref Hamamcıoğlu başkanlık seçimi ile ilgili de konuştu.

"2-3 ADAYIN DAHA BAŞVURACAĞI DUYUMUNU ALIYORUZ"
Toplantıya Başkan Yardımcıları Aykut Alp Derkan, Nedime Canipek Konuksever, yeler Sadık Burçin Tunçer, Öner Kılıç ile katılan Eşref Hamamcıoğlu Divan Kurulu'nun tüzükteki yeri, faaliyetleri ve gelecekte gerçekleştirmeyi planladıkları ile ilgili bilgi verdi. Daha katılımcı ve aktif bir Divan planladıklarını ifade eden Hamamcıoğlu, katılımı arttırmak için toplantıları hafta sonuna almak amacıyla bir anket çalışması yapacaklarından bahsetti. Galatasaray Kulübü'nün yaklaşmakta olan seçimlerinden de bahseden Divan Başkanı, "Şu ana kadar netleşen tek aday mevcut Başkan Mustafa Cengiz. 2-3 adayın daha Divan'a başvuracağı duyumunu alıyoruz. Anlaşılan çok adaylı bir seçim olacak 4 Mayıs Cuma, saat 18:00'de durum netleşecek, 9 Mayıs'ta da renk seçimi var. Galatasaray demokrasinin en geniş uygulandığı, seçimlerin en şeffaf olduğu öncü bir kulüp kulübümüz için hayırlı bir seçim olacağı inancındayım." dedi.

1905 GSYİAD üyelerinin Divan ve Kulüple ilgili sorularını da cevaplayan Eşref Hamamcıoğlu'na Başkan Metin Öztürk, Dernek üyeleri adına bir anı plaketi verdi.

Spor Toto Süper Lig ile ilgili son gelişmelere Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)