comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı Carole resmen Sevila'ya transfer oldu

30 Ağustos 2017, Çarşamba 19:45
Galatasaraylı Carole resmen Sevila'ya transfer oldu

Galatasaraylı futbolcu Lionel Carole'un Sevilla'ya kiralık olarak transferinde anlaşma sağlandı. 

FutbolArena - Galatasaray Transfer gündeminde hareketli saatler! 31 Ağustos akşamı Avrupa'da transfer döneminin sonlanmasına yakın sarı kırmızılı kulüpte hareketli saatler yaşanıyor. Galatasaray'da gözden çıkarılan Lionel Carole'un Sevilla'ya kiralanması konusunda büyük oranda anlaşma sağladı. Carole Sevilla'ya gidiyor. GS Transfer gündeminde son gelişmeleri FutbolArena aktarıyor. 


Galatasaray'da Carole Sevilla'ya mı transfer oldu?


Galatasaray'da sezon başından bu yana performansı beğenilmeyen ve Tudor tarafından gözden çıkarılan Lionel Carole, Sevilla'da! Sarı Kırmızılı kulübün İspanyol yetkilileriyle yaptığı görüşmelerin ardından büyük oranda anlaşma sağlandı. Denayer'den gelen olumlu habere sevinen Galatasaray'da başka önemli gelişmede Carole cephesinden geldi. Tudor'un 'kiralık' olarak başka takıma transferine onay verdiği Lionel Carole, Sevilla'ya kiralanacak. Galatasaray ve Carole, Sevilla ile büyük ölçüde anlaştı, imzalar kısa sürede atılacak
 

Lionel Carole'ün Galatasaray performansı


Fransa Ligue 2'den Galatasaray'a transfer olan Fransız sol bek Lionel Carole, Galatasaray forması ile 64 karşılaşmaya çıkarken 1 gol 4 asistlik performans üretti. Lionel Carole'ün transfermarkt verilerine göre bonservis bedeli 3.5 milyon Euro olarak görülmekte.

Lionel Carole Galatasaray'a Troyes kulübünden 1.5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında transfer olmuştu.
Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)