comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Falcao transferindeki temsilci faturası

27 Ağustos 2019, Salı 16:34
Galatasaray'ın Falcao transferindeki temsilci faturası

Falcao transferinin gerçekleşmesi halinde Galatasaray'ın menajer ve oyuncu temsilcilerine ödeyeceği rakam ortaya çıktı.

FutbolArena - Galatasaray'da yolu gözlenen Radamel Falcao'nun transferi hakkında sürpriz bir detay ortaya çıktı. Anlaşma sağlanırsa Kolombiyalı golcünün menajer ve temsilcilerine ödenecek para belli oldu.
 

Galatasaray, Radamel Falcao'nun temsilcilerine ne kadar ödeyecek?


Galatasaray, Radamel Falcao transferi için tüm imkanlarını seferber ediyor. Sarı kırmızılı kulübe gelmek isteyen yıldız golcü için çalışmalarını sürdüren Galatasaray yönetimi, bu transferde menajer ve temsilcilere de ödeme yapacak. 

GALATASARAY 3,5 MİLYON EURO ÖDEYECEK
Falcao transferinin gerçekleşmesi halinde Galatasaray'ın menajer ve oyuncu temsilcilerine ödeyeceği rakamın 3.5 milyon euro olacağı ortaya çıktı. Öte yandan Falcao'nun menajeri Jorge Mendes'in yıldız golcüyü Napoli ve Valencia gibi kulüplere de önerdiği iddia edilmişti.

FATİH TERİM'DEN FALCAO AÇIKLAMASI

"Konu hep Falcao ama ben başka bir şeyler söylemek istiyorum. Başkan, yönetim kurulumuz elinden gelen her şeyi yapıyorlar. Çabaladıklarını görüyorum. Bazen olmuyor. Olmamasının da sebepleri var. En başta da UEFA'nın yaptırımları var. Bütün kulüplerimiz bankaların önünde sıraya girdi. Ekonomik olarak hiçbir kulüp iyi gitmiyor. Çabaların dikkatli harcanması, dikkatli uğraşılması gereken bir ortam. Makas açılmış zaten. Bu işin böyle gitmeyeceğini hep söylüyorum. Ben böyle söylediğim zaman, Galatasaray'ın geleceği ve ekonomisine dikkat etmemiz lazım. Galatasaray'ın geleceği benim için önemli. Ben böyle dediğim zaman hoca Falcao'yu istemiyor diyorlar. Falcao'yu istemeyecek hoca var mı? Böyle değerli bir oyuncuyu almak için uğraşıyor yönetimimiz. Olursa olur, olmazsa olmaz."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!