comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Falcao transferinde sıcak gelişme

31 Ağustos 2019, Cumartesi 11:43
Galatasaray'ın Falcao transferinde sıcak gelişme

Galatasaray'ın transfer etmek istediği Radamel Falcao, Monaco yetkilileriyle bir araya geldi.

FutbolArena - Galatasaray'da Radamel Falcao transferi beklenirken Monaco'da hareketli saatler yaşanıyor. Sarı kırmızılı kulübün 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ile İdari Menajer Şükrü Hanedar, Fransa'da Falcao transferini bitirmek için görüşmelerini hızlandırdı. Monaco Teknik Direktörü Jardim, Falcao, Jorge Mendes ve Monaco 2. Başkanı Oleg Petrov dün gece bir araya geldi. Mendes'in transfer görüşmelerine dahil olması ile Radamel Falcao'nun Galatasaray'a transferi adına görüşmeler hız kazandı.
 

Galatasaray Haberleri: Falcao - Galatasaray transferi son dakika


Falcao, menajeri Mendes ile girdiği toplantıda artık Monaco için oynamak istemediğini ve Galatasaray ile anlaştığını, kendisine verilen sözlerin tutulmasını istedi. Mendes de Fransız kulübüne bu görüşmede presini arttırdı. Galatasaray'ın bugün bir kez daha Menajer Mendes ve Falcao ile bir araya gelip bu transferi olumlu sonuçlandırması bekleniyor.

JARDIM DA KESİNLEŞMESİNİ İSTİYOR
Lige kötü başlayan ve 3 maçta 1 puan toplayan Monaco'da teknik direktör Jardim, yeni transferin kampa yetişmemesinden şikayetçi. Deneyimli teknik adamınbu sebeple transfer döneminin bitmesine sayılı günler kala yönetime "Gidecek ve gelecek olanların artık bir an önce kesinleşmesini istiyorum." dediği öğrenildi. 

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!