comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Falcao transferi için çarpıcı iddia

25 Ağustos 2019, Pazar 17:29
Galatasaray'ın Falcao transferi için çarpıcı iddia

İtalyan muhabir Ciro Venerato, Kolombiyalı golcü Radamel Falcao'nun Galatasaray'dan önce Napoli ve Valencia'ya teklif edlidiğini iddia etti.

FutbolArena Dış Haberler - İtalyan televizyonu RAI'de görev yapan muhabir Ciro Venerato, Galatasaray'ın uzun süredir transfer etmek için büyük uğraş verdiği Kolombiyalı golcü Radamel Falcao transferi için flaş bir iddiayı gündeme getirdi.


Galatasaray Haber: Galatasaray'da son dakika Falcao transferi gelişmesi


RAI'de görev yapan muhabir Ciro Venerato, Kolombiyalı golcü oyuncu Radamel Falcao'nun menajeri Jorge Mendes'in oyuncusunu Napoli'ye teklif ettiği ancak bu transfer yüksek maliyet nedeni ile gerçekleşmediğini iddia etti.

''NAPOLİ YÜKSEK MALİYETİ NEDENİ İLE GERİ ÇEVİRDİ''
"Menajer Jorge Mendes, Fernando Llorente'den önce Napoli'ye Falcao'yu teklif etti. Napoli, Falcao'nın maliyeti nedeniyle bu öneriyi geri çevirdi. Jorge Mendes, Galatasaray'ın istediği Radamel Falcao'yu aynı zamanda Valencia'ya da önerdi."

KADROYA ALINMADI

Öte andan Monaco'nun ligin 3. haftasında Nimes ile oynayacağı maçın kadrosunda Falcao yine yer almadı. Geçen hafta sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkarılan Falcao, Nimes maçında da kadroya alınmadı. Nimes maçının kadrosunda yer almayan Radamel Falcao, mücadeleyi tribünden takip etti.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!