comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan kombine hamlesi! Satışlar durduruldu

05 Eylül 2019, Perşembe 16:34
Galatasaray'dan kombine hamlesi! Satışlar durduruldu

41 bin adet kombine rakamına ulaşan Galatasaray kulübü, satışları kapattı.

FutbolArena - Galatasaray'da kombine satışı durduruldu. Bu sezon başta Radamel Falcao olmak üzere transfer dönemine damga vuran Galatasaray Kulübü, kombine satışlarını durdurma kararı aldı. Galatasaray kombine yoğunluğuna karşı önlem almaya karar verdi.
 

Galatasaray'da kombine satışı neden durdu?


Hafta içinde gösterilen yoğun ilgi sonrasında Galatasaray'da artık kombineler yok sattı. 41 bin adet kombine rakamına ulaşan Galatasaray kulübü, satışları kapattı.

Lig ve Şampiyonlar Ligi maçları için hem sıcak para girişi hem de haftalık-günlük bilet satış geliri de elde etmek isteyen Galatasaray kulübü, taraftarı için Türk Telekom Stadyumu'nda 6 bin adet yer ayırdı. Kısaca her maç öncesi 6 bin adet bilet satışa çıkacak.
 

Galatasaray'ın stadyum kapasitesi artacak mı?


Taraftarların statta ayakta maç izleyebileceklerine dair kanun çıkması üzerine Galatasaray yönetimi aynı gün Gençlik ve Spor Bakanlığı'na yazı yazarak bu konuda başvuru yaptı.
İki kale arkasındaki sabit koltuklar sökülmesini planlayan Galatasaray yönetimi, bunların yerine portatif, açılır ve kapanır koltuklar koyacak. Bu koltuklar lig maçlarında dik, Şampiyonlar Ligi maçlarında oturarak izlenecek hale gelecek. Bu da Galatasaray'ın stat kapasitesini 10.000 kişi daha artırmasını sağlayacak.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!