comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da şaşırtan Falcao gerçekleri! İspanya'ya gitti

29 Ekim 2019, Salı 14:38
Galatasaray'da şaşırtan Falcao gerçekleri! İspanya'ya gitti

Galatasaray'da uzun süredir sakatlığı nedeniyle antrenmanlara da katılamayan Radamel Falcao ile ilgili detaylar ortaya çıktı.

FutbolArena - Süper Lig'de Galatasaray formasıyla sadece 1 maça çıkabilen Radamel Falcao'nun sakatlığıyla ilgili detaylar ortaya çıktı. Kolombiyalı futbolcunun sakatlandıktan sonra İspanya'ya giderek özel doktoruna tedavi olduğu ve oyuncunun sakatlığıyla ilgili kulübe de bilgilendirme yapıldığı ancak konu hakkında kamuoyuna açıklama yapılmadığı ifade edildi. 


Galatasaray Haberleri: Falcao'nun sakatlığı ne kadar sürecek?


FutbolArena TV'de yayınlanan Hattrick programında Falcao'nun sakatlığıyla ilgili perde arkası detaylarını anlatan Hürriyet Gazetesi'nden Ali Naci Küçük, "PSG maçından sonra Falcoa aşil tendonundan sorun yaşıyor. 2 Ekim'de izin alarak İspanya'da uzun yıllardır kendisini tedavi eden özel doktoruna gidiyor. Orada yapılan tetkiklerde Falcao'ya 3 hafta topa değmemesi ve fizyoterapistler eşliğinde özel çalışma yapması öneriliyor. Bu konuda raporlar kulübe de gönderiliyor. Yani 2 Ekim'de Falcao'nun 3 hafta sahalardan uzak kalacağı Florya'da Fatih Terim, Yener İnce ve herkes tarafından biliniyordu. Buna rağmen kamuoyuna bilgilendirme yapılmadı" dedi.

GALATASARAY'DAN FALCAO HAKKINDA İLK AÇIKLAMA 28 EKİM'DE YAPILDI
"UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki Paris Saint-Germain maçının ardından aşil tendonunda zorlanmaya bağlı ağrı şikâyetleri oluşan ve aşil tendinopatisi teşhisi ile tedavisine başlanan oyuncumuz Radamel Falcao'nun çalışmaları, fizyoterapistlerimiz ve kondisyonerlerimiz gözetiminde takımdan ayrı devam etmektedir.

Aşil tendonunda hassasiyet, ayak bileği kemiğinde ve yumuşak dokusunda ödemi bulunan ve fizik tedavisi süren oyuncumuzun sahaya dönüş zamanı için günlük yapılan klinik değerlendirmeler neticesinde karar verilecektir."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)