comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Falcao ve yeni transferler için imza töreni

04 Eylül 2019, Çarşamba 19:37
Galatasaray'da Falcao ve yeni transferler için imza töreni

Galatasaray'da yeni transferler için imza töreni düzenleniyor. Taraftarların yaklaşık 1.5 ayır hasretle beklediği Falcao, sarı kırmızılı taraftarlarla Türk Telekom Stadı'nda buluştu. 

FutbolArena - Galatasaray yeni transferlerine Türk Telekom Stadı'nda imza töreni düzenliyor. Başta dünya yıldızı Falcao olmak üzere transferin son günlerinde Lemina ve Andone'yi kadrosuna katan sarı kırmızılılar, Türk Telekom Stadı'nda taraftarları önünde imza töreni düzenledi. Babel, Jimmy Durmaz, N'Zonzi ve Florin Andone ise milli takımda oldukları için imza törenine katılamadılar. 

BAŞKAN MUSTAFA CENGİZ'DEN AÇIKLAMALAR
Çok gergin bir transfer döneminin ardından daha sizlerin desteği ve istekleri doğrultusunda sahada mücadele edecek, Galatasaraylı Aslanları huzurunuza getirmekten çok büyük onur duyuyoruz. Falcao'nun maaşının bir kısmını üstlenen sponsorumuz NEF'e teşekkür ediyorum. 
FALCAO TÜRK TELEKOM STADI'NDA GALATASARAY TARAFTARLARIYLA BULUŞTU

Galatasaray taraftarlarının yaklaşık 1.5 aydır hasretle beklediği Falcao, Türk Telekom Stadı'nda taraftarlarla buluştu. Kombinelerin de geçerli olduğu imza töreni için bilet satışları yapıldı. Taraftara açık yapılacak olan imza töreni öncesi tüm Galatasaray taraftarları stadyuma davet edildi. 

FALCAO'DAN 3'LÜ 

Sahneye en son gelen isim olan Falcao, Galatasaray taraftarlarına 3'lü çektirerek tribünleri alkışladı. Tribünler daha sonra Falcao'dan bir kez daha 3'lü istedi ve Kolombiyalı futbolcu, taraftarların isteğini kırmadı. 

 


 

Galatasaray Haberleri: Falcao tişörtleri ne kadar?


Sarı kırmızılı kulüp Falcao tişörtü ve atkılarını önce internet ile Aslantepe mağazalarında satışa sundu. Tişörtler 69.99 TL, atkılar ise 34.99 TL'den satışa çıkarken hedef ise imza töreninde en az bin ürün satış rakamına ulaşmak. Galatasaray kulübü imza töreninin yapılacağı gün yani yarın Aslantepe Store ve internet üzerinden en az 30 bin ürün satışı rakamına ulaşılmasını hedefliyor. Eğer bu rakama ulaşılır ya da aşılırsa Galatasaray 2 milyon TL'ye yakın ciro elde edecek.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)