comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Falcao ürünlerinden beklenen ciro

03 Eylül 2019, Salı 15:58
Galatasaray'da Falcao ürünlerinden beklenen ciro

Galatasaray'da Falcao transferi sonrası piyasaya çıkan ürünlerle ilgili yönetimin beklediği ciro hedefi belli oldu.

FutbolArena - Galatasaray'da transferin son gününde kadroya dahil edilen Radamel Falcao'ya özel ürünler satışa sunuldu. Kolombiyalı futbolcu için hazırlanan atkı ile tişörtler internet üzerinden ve GS Store'dan satılmaya başlandı. Falcao tişörtü ne kadar, Falcao tişörtü sipariş gibi aramaların yanıtları da haberimizde. 
 

Galatasaray'da Falcao tişörtleri ne kadar?


Sarı kırmızılı kulüp Falcao tişörtü ve atkılarını önce internet ile Aslantepe mağazalarında satışa sundu. Tişörtler 69.99 TL, atkılar ise 34.99 TL'den satışa çıkarken hedef ise imza töreninde en az bin ürün satış rakamına ulaşmak. Galatasaray kulübü imza töreninin yapılacağı gün yani yarın Aslantepe Store ve internet üzerinden en az 30 bin ürün satışı rakamına ulaşılmasını hedefliyor. Eğer bu rakama ulaşılır ya da aşılırsa Galatasaray 2 milyon TL'ye yakın ciro elde edecek.
 

Galatasaray yeni transferlerin imza töreni ne zaman?


Galatasaray, yeni transferleri için toplu imza töreni düzenleyecek. Sarı kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, "Futbol Takımımızın yeni transferleri için 4 Eylül Çarşamba günü saat 20.00'de Türk Telekom Stadı'nda imza töreni düzenlenecektir.

Saha içinde yapılacak olan imza töreni taraftarlarımıza açık olarak gerçekleşecek, Türk Telekom Stadı kapıları etkinlik için 19.05 itibariyle açılacaktır.
Yeni transferlerimize en sıcak şekilde hoş geldin demek için tüm taraftarlarımızı tribüne bekliyoruz!" ifadelerine yer verildi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)