comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Falcao harekatı başlıyor! Ahmet Bulut'un planı

26 Temmuz 2019, Cuma 13:21
Galatasaray'da Falcao harekatı başlıyor! Ahmet Bulut'un planı

Falcao için Galatasaray Kulübü adına menajer Ahmet Bulut önümüzdeki hafta Fransa'ya gidecek.

FutbolArena - Galatasaray'da Radamel Falcao transferi için girişimler başlıyor. Menajer Ahmet Bulut gelecek hafta Fransa'ya giderek Kolombiyalı golcünün sarı kırmızılı formayı giymesi için çalışmaları yürütecek. Falcao, Galatasaray'a transfer olacak mı? Galatasaray'ın Falcao transferinde son durum ve merak edilen detaylar bu haberde.
 

Galatasaray'ın Falcao transferinde son durum


Falcao için Galatasaray Kulübü adına menajer Ahmet Bulut önümüzdeki hafta Fransa'ya gidecek. Şu anda İstanbul'da olan Ahmet Bulut, haftaya Monaco Kulübü temsilcileri ile bir araya gelecek.

Ahmet Bulut yüksek maliyeti nedeniyle Monaco'nun da elden çıkarmak istediği Radamael Falcao'yu bedelsiz yani bonservis ödemeden Galatasaray'a getirmek için çaba harcayacak.
 

Falcao, Galatasaray'a transfer olacak mı?


Öte yandan Fransız basınından Football FR'de yer alan habere göre Monaco'nun göndermek istediği Falcao, geleceği hakkında kararını vermedi. Çin'den cazip teklifler almasına rağmen yoluna Avrupa'da devam etmek isteyen Falcao'nun eski kulübü Porto ve Galatasaray ile görüştüğü belirtildi. Transfer için Galatasaray'ın daha istekli olduğu ve maaş konusunda görüşmelerin sürdüğü kaydedildi. 
Haberde Monaco'nun maaş bütçesini düşürmek için Falcao'yu satamaması halinde gerekirse bu yaz serbest bırakmayı dahi düşündüğü ifade edildi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!