comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'a Falcao müjdesi! Heyecan yaratan fotoğraf

10 Ağustos 2019, Cumartesi 14:18
Galatasaray'a Falcao müjdesi! Heyecan yaratan fotoğraf

İtalyan gazeteci Nicolo Schira, Galatasaray'ın Falcao ile anlaşmaya vardığını ve Kolombiyalı golcünün ayrılmak için gün saydığını açıkladı. Ardından Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ile Falcao'nun olduğu fotoğraf sosyal medyaya düştü:

FutbolArena Dış Haberler - Galaasaray'ın transferini heyecanla beklediği Falcao konusunda yeni gelişmeler yaşandı. İtalyan gazeteci Nicolo Schira, Galatasaray'ın Falcao transferi hakkında gündem yaratan açıklamalarda bulundu. Öte yandan Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ile Falcao'nun fotoğrafının sosyal medyaya düşmesi heyecanı arttırdı.
 

Galatasaray'ın Falcao transferinde son durum

 

İtalyan gazeteci Nicolo Schira sosyal medya hesabındn yaptığı paylaşımda, "Falcao, Galatasaray'a gitmek istiyor. 2022 yılına kadar yıllık 5 milyon avro ve bonuslar karşılığında anlaşma sağladı. Falcao ayrılmak için Monaco'nun forvet transferi yapmasını bekliyor." ifadelerini kullandı.

TEK ENGEL MONACO'NUN TRANSFERİ

Galatasaray'ın yeni sezon öncesi kadrosuna katmak istediği Radamel Falcao'nun hafta için İstanbul'da olması bekleniyor. Kolombiyalı golcü Monaco'dan ayrılarak Galatasaray'a imza atmak için Fransız ekibinin golcü transfer etmesini bekliyor.

 

Radamel Falcao'dan Galatasaray transferi açıklamaları


Falcao, Kolombiya basınında Fox Sports'a yaptığı açıklamada Galatasaray'da oynamanın kariyeri açısından heyecan verici bir durum olacağını söylerken şu ifadeleri kullandı:

"GALATASARAY'DA OYNAMAK KARİYERİM AÇISINDAN HEYECAN VERİCİ OLUR"

"Türkiye'de futbol çok seviliyor. Arjantin'de olduğu gibi, Türkiye'de de futbola çok özel bir bakış açısı var. Galatasaray'da oynamak kariyerim açısından heyecan verici olur. Umarım en kısa sürede transfer çözülecektir."

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!