comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray imza töreni saat kaçta, hangi kanalda? (Canlı Yayın)

04 Eylül 2019, Çarşamba 15:25
Galatasaray imza töreni saat kaçta, hangi kanalda? (Canlı Yayın)

Galatasaray, Türk Telekom Stadyumu'nda yeni transferleri için imza töreni düzenliyor. Radamel Falcao ile buluşmaya hazırlanan Galatasaray taraftarları, organizasyona büyük ilgi gösteriyor. Galatasaray imza töreni saat kaçta, hangi kanalda? Canlı Yayın ve tüm gelişmeler bu haberde.

FutbolArena - Galatasaray'da yeni transferler için Türk Telekom Stadyumu'nda imza töreni düzenlenecek. Son olarak Mario Lemina, Taylan Antalyalı, Radamel Falcao ve Florin Andone gibi isimleri kadrosuna katan Galatasaray, yeni transferlerini Türk Telekom Stadyumu'nda taraftarlara tanıtacak. Galatasaray imza töreni saat kaçta, hangi kanalda? Canlı Yayın ve merak edilen detaylar bu haberde.
 

Galatasaray transfer töreni ne zaman saat kaçta? Galatasaray imza töreni izle


Galatasaray başta Radamel Falcao olmak üzere ses getiren yeni transferleri için 4 Eylül Çarşamba günü saat 20.00'de Türk Telekom Stadı'nda imza töreni düzenliyor. Saha zemininde gerçekleşecek olan transfer törenine Galatasaray taraftarları akın ediyor. Kombinelerin de geçerli olduğu imza töreni için bilet satışları yapılıyor. Taraftara açık yapılacak olan imza töreni öncesi tüm Galatasaray taraftarları stadyuma davet edildi. 

GALASARAY İMZA TÖRENİ BİLET FİYATI
Türk Telekom Stadyumu'nun kapılarının saat 19:05'de açılacağı ve taraftarların tribündeki yerlerini alacağı öğrenildi. İmza törenine gidemeyecek olan Galatasaray taraftarları kombinelerini devredemeyecek. GS Store mağazalarında en az 250 TL değerinde alışveriş yapan taraftarlar bu törene ücretsiz girebilecek. Biletlerin 23 TL'ye satıldığı ve Passolig dışında Aslanyol gişelerinden satışın yapıldığı aktarıldı. 

GALATASARAY İMZA TÖRENİ CANLI YAYIN

Galatasaray öte yandan yeni transferlerin tanıtılacağı imza törenine meşale getirilmesinin yasak olduğunu duyurdu. Galatasaray imza töreni GS TV ve FutbolArena'dan canlı yayınlanacak.
 

Galatasaray'ın yeni transferleri


Christian Luyindama
Jean Michael Seri
Florin Andone
Emre Mor
Valencine Ozornwafor
Ryan Babel
Okan Kocuk
Jimmy Durmaz
Adem Büyük
Steven Nzonzi
Şener Özbayraklı
Radamel Falcao
Mario Lemina

Toplam: 9,1 M€
Yaş Ortalaması: 29,0


Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)