comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray - Hertha Berlin maçında ne yaptın Gomis?

05 Ağustos 2017, Cumartesi 20:28
Galatasaray - Hertha Berlin maçında ne yaptın Gomis?

Galatasaray - Hertha Berlin maçında 11'de başlayan Gomis ikinci yarıda çok önemli bir fırsattan yararlanamadı. 

FutbolArena - Galatasaray yeni sezon öncesi son hazırlık maçında Hertha Berlin ile karşı karşıya geldi. Sarı Kırmızılıların yeni transferi Gomis, Hertha Berlin maçının ikinci yarısında yüzde yüzlük bir gol fırsatından değerlendiremeyince sosyal medyada sarı kırmızılı taraftarlara saç baş yoldurdu. 


Galatasaray - Hertha Berlin maçı Gomis nasıl oynadı?


Galatasaray'ın Hertha Berlin ile oynadığı hazırlık maçında 11'de başlayan Gomis ilk yarıda bundan önceki müsabakalarda olduğu gibi fazla top alamayınca etkisiz kaldı. Igor Tudor'un ikinci yarıda Fernando ve Ndiaye'yi oyuna almasıyla birlikte ön tarafta daha etkili olan Galatasaray'da Gomis de 52. dakikada mutlak bir gol pozisyona girdi fakat değerlendirmedi. Gomis, kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyonda topun dibine inmeyi tercih etti ve yaptığı aşırtma vuruş üst ağlarda kalarak dışarı gitti.  

Galatasaray'da Selçuk İnan'ın sakatlığı ciddi mi?


Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de yeni sezon öncesi son hazırlık maçında Hertha Berlin ile karşı karşıya geldi. Maçın ilk yarısını 1-0 geride kapatan sarı kırmızılılarda Selçuk İnan sakatlık yaşadı. Galatasaray-Hertha Berlin maçının 35.dakikasında rakibi ile girdiği ikili mücadele sırasında Selçuk İnan sakatlandı.
Rakibinden topu almaya çalışırken darbe sonrasında Galatasaray kaptanı  Selçuk İnan, acı içinde yerde kaldı. Selçuk, adalesini tutarken Sağlık Kurulunun da isteği ile saha kenarına alındı. Tudor, Selçuk İnan'ın yerine Koray Günter'i, oyuna dahil etti


Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (21 Eylül 2020)