comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Gündemi | Belhanda derbide oynayacak mı? Belli oldu

24 Eylül 2019, Salı 18:38
Galatasaray Gündemi | Belhanda derbide oynayacak mı? Belli oldu

Ali Naci Küçük, FutbolArena TV'de yayınlanan Hattrick programında Galatasaray'ın derbi 11'ini ve Belhanda'nın son durumunu aktardı.

FutbolArena - Galatasaray'da Fenerbahçe derbisi öncesi Younes Belhanda'nın durumu netleşti. FutbolArena TV'de yayınlanan Hattrick programında konuşan Ali Naci Küçük, Belhanda'nın Fenerbahçe derbisinde özel maskeyle oynayacağını açıkladı.
 

Galatasaray'ın derbi ilk 11'i nasıl olacak?


Ali Naci Küçük, Galatasaray gündemini FutbolArena TV'de yayınlanan Hattrick programında değerlendirdi:

"BELHANDA ÖZEL MASKEYLE OYNAYACAK"
"Feghouli ile Falcao, PSG ve Fenerbahçe maçları düşünülerek dinlendirildi. Fatih Terim'e göre Feghouli'nin alternatifi yok. Yeterince tatil yapamadı, sakatlık endişeleri var. Falcao da Monaco'da transfer sürecinde doğru düzgün antrenman yapamadı. Gelir gelmez, taraftarların beklentisi nedeniyle direkt sahaya çıktı. Galatasaray'ın yıldızları derbide 11'e dönecek. Belhanda, Fenerbahçe derbisinde sahada olacak. Özel maskeyle oynayacak. Çenesinde bir kırık olmuştu."

GALATASARAY'IN BEKLENEN DERBİ 11'İ

"Galatasaray tam kadro olacak. Galatasaray'ın derbi 11'inin Muslera, Mariano, Marcao, Luyindama, Nagatomo, Nzonzi, Lemina, Belhanda, Feghouli, Babel ve Falcao'dan oluşması bekleniyor. Belki bir Seri sürprizi gelebilir."

BELHANDA ÇALIŞMALARA BAŞLADI

Öte yandan Galatasaray takımı dünü izinli geçirse de Belhanda, Florya'da çalışmalara başladı. Faslı yıldız, arkadaşları izin yaparken hem bir süre sahada takacağı maskeye alışmak hem de antrenman açığı kapatmak adına Florya'da ekstra mesai yaptı. Belhanda, derbide takacağı maske ile bugün sarı kırmızılı takımla da çalışacak ve taktik antrenmanda da yer alacak. Galatasaray, Belhanda için özel tasarlanan 'maske' formülü ile Fenerbahçe derbisine tam kadro çıkacak.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!