comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Divan Kurulu'nda Ultraslan gerginliği

10 Ekim 2018, Çarşamba 16:24
Galatasaray Divan Kurulu'nda Ultraslan gerginliği

Galatasaray'ın aylık olaüan divan kurulu toplantısında Divan Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, Galatasaray'ın etkin taraftar grubu Ultraslan ile ilgili konuştu. Galatasaray divan kurulundaki son gelişmeler ve Mustafa Cengiz'in açıklamaları haberimizdeeee

FutbolArena - Galatasaray ekim ayı divan kurulu toplantısında Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu'dan açıklamalar geldi. Divan kurulundan son gelişmeleri aktarıyoruz.
 

Galatasaray Divan Kurulu'nda Ultraslan açıklaması


Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, Ultraslan grubuyla alakalı konuştu.

Eşref Hamamcıoğu, "Ultraslan, Taraftar grubumuzdur. Bu hakareti ettirenlerle resim çektirmeyeceksiniz. Ters döner. Yöneticileriniz bu küfürü eden kişileri paylaşmayacaklar o zaman. Taraftar varsa Galatasaray var" diye konuştu.
 

Galatasaray Divan Kurulu'nda Mustafa Cengiz'in açıklamaları


"ULTRASLAN KENDİNE GÖRE BİR ÇİZGİDE"
"Dünyanın en büyük taraftar grubu ultrAslan. Liverpool'u da Barcelona'yı da izliyorum. Hiçbirinin böyle kendini parçalayan taraftar grubu yok. Biz forvet alamadık diye ultrAslan bize karşı bildiri yayınladığında sizler neredeydiniz? ultrAslan kendine göre bir çizgide."

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz bir kez daha kürsüye gelerek, "UEFA ile görüşmeye gitmem gerekiyor. Erken çıkmam lazım" dedi.

"BEŞİKTAŞ'IN İSYANINI ANLAYIŞLA KARŞILIYORUZ"

UEFA Başkanı Ceferin ile görüşme gerçekleştirecek olan Cengiz, "UEFA bizim yeniden yargılanmamızı istedi. Biz uçağın kalktığı gibi kalkıştayız. İnşallah bir kuş sürüsüne çarpıp düşmeyiz" diye konuştu.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman için de konuşan Cengiz, "Değerli bir rakibimizin canı yanmışsa ve haklı bir isyanı söz konusuysa biz bunu anlayışla karşılaşırız. Hakemler adalet dağıtmasın, hakem gördüğünü çalmalı" ifadelerini kullandı.

Galatasaray ile ilgili haberlere Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)