comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Divan Kurulu Başkanı'ndan flaş karar

29 Kasım 2018, Perşembe 11:01
Galatasaray Divan Kurulu Başkanı'ndan flaş karar

Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk'ün ev sahipliğinde bugün gerçekleştirilecek, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın divan kurulu başkanlarının da katılım göstereceği toplantı hakkında sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

FutbolArena - Kulüpler Birliği'nin 17 kulübün imzasıyla yayınladığı açıklama sonraıs Galatasaray cephesinden tepkiler gelmeye devam ediyor. Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, 3 büyük kulübün divan kurulu başkanlarının 2. kez gerçekleştireceği toplantıya katılmayacağını açıkladı.

Hamamcıoğlu'nun yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı:
"3 büyük kulüp divan başkanları olarak çok önceden kararlaştırdığımız şekilde, bu defa Beşiktaş Divan Başkanı Sn. Tevfik Yamantürk beyefendinin davetlisi olarak bugün bir araya gelerek ortak konularımızı değerlendirmeye devam edecektik. Ancak futbol dünyamızda yaşanan son gelişmeler ve özellikle Kulüpler Birliği bünyesindeki 17 kulübün Galatasaray'a karşı aldıkları haksız tavır karşısında tüm ilgililer yeniden sorumlulukları çerçevesinde yeniden sağduyulu düşünmeye ve konuşmaya başlayıncaya kadar, Sn. Yamantürk'ün bu nazik davetine Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu olarak katılmamamızın daha uygun olacağını değerlendirdik."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)