comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den Falcao, Feghouli ve Morutan açıklaması

04 Ağustos 2021, Çarşamba 21:46
Fatih Terim'den Falcao, Feghouli ve Morutan açıklaması

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, St. Johnstone maçı öncesi transfer açıklamalarında bulundu.

FutbolArena - Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda St. Johnstone ile karşılaşacak. Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, St. Johnstone maçı öncesi Radamel Falcao, Sofiane Feghouli ve Olimpiu Morutan hakkında transfer açıklamalarında bulundu.

OĞULCAN ÇAĞLAYAN YANITI
"Kulübümüz Oğulcan konusunda gerekli hukuki görüşmeleri yürütüyor. Oğulcan benim teknik anlamda yararlanmak istediğim bir oyuncu. UEFA lisans veriyor ama TFF bunu onaylamıyor. Bu beni üzüyor."

"TAYLAN VE BERKAN YARIN OYNAYACAK"

"Taylan'ın fizik testlerinde eskisi gibi bir hayli önde olduğunu gördüm. Taylan ve Berkan'ı yarın oynatacağım. Her oyuncuya ihtiyacım var. Her geçen gün daha iyi olacağız. Galatasaraylılar bundan emin olabilir. Geçen maçtan daha iyi bir performans ortaya koyacağımızı düşünüyorum."

OLIMPIU MORUTAN YANITI

"Morutan ile ilgili fikrimi belirtmiştim. Yetenekli ve beğendiğim bir futbolcu. Ben ve başkan ekonomik boyutunu ifade ettik. Konu nereye gider bilmem ama bazı mevkilerin daha aciliyeti var."

BERKAN KUTLU'NUN AÇIKLAMALARI

"Avrupa'dan da teklifler vardı. Hayalim olan Galatasaray'ı seçtim. 2018'de ben altyapı oyuncusuyken, Fatih hoca ile fotoğraf çektirmek istemiştim. Benimle 45 dakika sohbet etmişti. O gün Galatasaray hayalim daha da kuvvetlenmişti. Bugün buradayım, çok mutluyum. Ben altyapıdayken model çizme ödevi verilmişti. O gün Felipe Melo'yu çizmiştim. Onunla oynamak isterdim. Ama ben Berkan Kutlu'yum, Felipe Melo olmayacağım. Galatasaray herkese nasip olmaz."

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!