comScore

Galatasaray Galatasaray

Falcao'nun imza töreni Avrupa basınında

05 Eylül 2019, Perşembe 16:47
Falcao'nun imza töreni Avrupa basınında

Galatasaray'ın yeni transferler için düzenlediği imza töreni Radamel Falcao üzerinden Avrupa basınında da geniş yer buldu.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da yeni transferler için düzenlenen imza töreninde taraftarların oluşturduğu atmosfer Avruoa basınına da konu oldu. Sarı kırmızılıların özellikle Radamel Falcao'ya gösterdiği ilgi başta İngiliz basını olmak üzere birçok yurt dışı kaynaklı haber sitelerine konu oldu. 
 

Galatasaray'ın Falcao için imza törenine kaç taraftar katıldı?


Galatasaray'ın Türk Telekom Stadı'nda düzenlediği imza törenini haber yapan BBC, "Galatasaraylı 40 bin taraftar Falcao için stada geldi" başlığını kullandı. Falcao'ya yapılan karşılamanın çılgınca olduğu belirtilirken, sarı kırmızılıların yıldız golcüyü transfer etmek için uzun uğraşlar verdiğine değinildi. 

Hollanda basınından Voetbal da Falcao transferini manşetlerine alırken yıldız futbolcunun imza töreni için, "Bu nasıl bir karşılama töreni? Bir de Falcao'nun burada gol attığını düşünün." ifadeleri kullanıldı.


Galatasaray'da kombine satışı neden durdu?


Hafta içinde gösterilen yoğun ilgi sonrasında Galatasaray'da artık kombineler yok sattı. 41 bin adet kombine rakamına ulaşan Galatasaray kulübü, satışları kapattı.

Lig ve Şampiyonlar Ligi maçları için hem sıcak para girişi hem de haftalık-günlük bilet satış geliri de elde etmek isteyen Galatasaray kulübü, taraftarı için Türk Telekom Stadyumu'nda 6 bin adet yer ayırdı. Kısaca her maç öncesi 6 bin adet bilet satışa çıkacak.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)