comScore

Galatasaray Galatasaray

Falcao'nun Galatasaray'dan alacağı maaş! Peşin ödenecek

01 Eylül 2019, Pazar 12:03
Falcao'nun Galatasaray'dan alacağı maaş! Peşin ödenecek

Galatasaray'ın yeni golcüsü Radamel Falcao, 2+1 yıllık sözleşmeye imza attıktan sonra 2019-20 sezonu maaşını peşin olarak alacak.

FutbolArena - Radamel Falcao, Galatasaray ile anlaşmaya vardı. Akşama doğru İstanbul'a gelecek olan Kolombiyalı yıldızın Galatasaray'dan kazanacağı maaş buldu. Radamel Falcao, Galaatasaray'daki ilk hak edişini peşin olarak alacak.
 

Radamel Falcao Galatasaray'dan ne kadar kazanacak?


Menajer Ahmet Bulut ile dün fotoğraf çektiren Radamel Falcao için Galatasaray çok geçmeden KAP açıklaması yaptı ve beklenen müjdeyi ilan etti. Galatasaray taraftarları haftalardır devam eden Falcao bilmecesinde mutlu sona ulaştı.

5 MİLYON EURO PEŞİN ÖDENECEK
Bugün saat 16:00'da İstanbul'a ulaşması beklenen Falcao'nun Galatasaray ile yaptığı maaş anlaşması da belli oldu. Galatasaray'ın yeni golcüsü Radamel Falcao, 2+1 yıllık sözleşmeye imza attıktan sonra 2019-20 sezonu için 5 milyon euroluk garanti ücretini hemen, yani ilk sezon hak edişini peşin olarak alacak.
 

Falcao kaç yaşında? Falcao golleri


Sakatlık problemini atlattıktan sonra Monaco ile yeniden form yakalayan Falcao, Galatasaray'ın transfer gündemine geldi ve sarı-kırmızılı takımın yeni golcüsü oldu. Kariyeri boyunca 461 mücadelede forma şansı bulan Radamel Falcao, bu süreçte 34.697 dakika süre aldı ve takımları adına 271 gol, 51 asistlik başarılı bir performans sergiledi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)