comScore

Galatasaray Galatasaray

Falcao'da sürpriz iddia! 'Jorge Mendes, Napoli'ye önerdi'

26 Ağustos 2019, Pazartesi 12:11
Falcao'da sürpriz iddia! 'Jorge Mendes, Napoli'ye önerdi'

Galatasaray'ın transferini merakla beklediği Radamel Falcao konusunda sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da transferin zirvesindeki isim olan Radamel Falcao ile ilgili sürpriz bir iddia ortaya atıldı. İtalyan basınında yer alan haberlere göre yıldız futbolcunun menajeri Jorge Mendes, Falcao'yu Napoli'ye önerdi. Haberde Galatasaray'ın Falcao'yu transfer etmeye yakın olduğu ancak Mendes'in Napoli'ye de oyuncuyu teklif ettiği iddia edildi. 


Galatasaray Transfer: Falcao için Napoli iddiası (26 Ağustos 2019)


II Mattino'da yer alan habere göre Jorge Mendes, Napoli ile yaptığı transfer görüşmesinde Falcao'yu önerdi. Mendes'in James Rodriguez transferinde görüştüğü Napoli'li yetkililere Falcao'yu da önerdiği iddia edildi. Fakat Napoli'nin Falcao'yu yüksek maliyeti nedeniyle düşünmediği yazıldı.

Oyuncunun Galatasaray'a yakın olduğu ancak Valencia'nın da transferde devrede olduğu da vurgulandı.


FATİH TERİM'DEN FALCAO AÇIKLAMASI

"Konu hep Falcao ama ben başka bir şeyler söylemek istiyorum. Başkan, yönetim kurulumuz elinden gelen her şeyi yapıyorlar. Çabaladıklarını görüyorum. Bazen olmuyor. Olmamasının da sebepleri var. En başta da UEFA'nın yaptırımları var. Bütün kulüplerimiz bankaların önünde sıraya girdi. Ekonomik olarak hiçbir kulüp iyi gitmiyor. Çabaların dikkatli harcanması, dikkatli uğraşılması gereken bir ortam. Makas açılmış zaten. Bu işin böyle gitmeyeceğini hep söylüyorum. Ben böyle söylediğim zaman, Galatasaray'ın geleceği ve ekonomisine dikkat etmemiz lazım. Galatasaray'ın geleceği benim için önemli. Ben böyle dediğim zaman hoca Falcao'yu istemiyor diyorlar. Falcao'yu istemeyecek hoca var mı? Böyle değerli bir oyuncuyu almak için uğraşıyor yönetimimiz. Olursa olur, olmazsa olmaz."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!