comScore

Galatasaray Galatasaray

Falcao ve Kerem Aktürkoğlu'nun sağlık durumları nasıl?

11 Nisan 2021, Pazar 13:40
Falcao ve Kerem Aktürkoğlu'nun sağlık durumları nasıl?

Galatasaray'da bu sabah yapılan antrenmanda çarpışan Falcao ile Kerem Aktürkoğlu hastaneye kaldırıldı.

FutbolArena - Süper Lig'in 34. haftasında Karagümrük ile sahasında 1-1 berabere kalan Galatasaray'da bu sabah yapılan idmanda bir talihsizlik yaşandı. Radamel Falcao ile Kerem Aktürkoğlu'nun kafa kafaya çarpıştığı ifade edildi. Her iki futbolcunun da hastaneye kaldırıldığı belirtildi.


Falcao ve Kerem Aktürkoğlu'nun sağlık durumu


Galatasaray'da bu sabah yapılan antrenmanda Radamel Falcao ile genç futbolcu Kerem Aktürkoğlu kafa kafaya çarpıştı. GSTV'nin aktardığı bilgiye göre her iki futbolcu da hastaneye kaldırıldı.

Antrenmanda hava topu mücadelesinde iki futbolcu birbiriyle çarpıştı. Falcao'nun ağzı ve burnuna darbe aldığı, Kerem'in de kısa süreli baygınlık geçirdiği belirtildi. Her iki futbolcunun da tedbir amaçlı olarak hastaneye kaldırıldığı ifade edildi.
FALCAO NE ZAMAN SAHALARA DÖNECEK?

Ameliyat olacak olan Kolombiyalı futbolcunun 3 hafta sonra sahalara dönmesi bekleniyor.  

GALATASARAY'DAN AÇIKLAMA YAPILDI

"Bugün yapılan antrenmanda yaşadıkları kafa çarpışmasının ardından sponsor hastanemiz Ulus Liv Hospital'da tetkikleri gerçekleştirilen oyuncularımızdan Radamel Falcao'nun yüz kemiklerinde kırık tespit edildi. Oyuncumuzun bu akşam anestezi altında kapalı bir redüksiyon müdahalesi ile tedavisi planlandı.

Yapılan tetkiklerinde herhangi bir problem ile karşılaşılmayan Kerem Aktürkoğlu ise tedbir amaçlı olarak gözetim altında tutulacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!