comScore

Galatasaray Galatasaray

Falcao transferinde Valencia iddiası! Jardim'den açıklama

23 Ağustos 2019, Cuma 14:52
Falcao transferinde Valencia iddiası! Jardim'den açıklama

Galatasaray'ın gözdesi Radamel Falcao hakkında yeni transfer iddiaları ortaya atıldı. Öte yandan Monaco Teknik Direktörü Leonardo Jardim'den de Falcao açıklaması geldi.

FutbolArena Dış haberler - Galatasaray'da Radamel Falcao transferi merakla beklenirken İspanyol basınından yeni bir iddia ortaya atıldı. Valencia'nın Kolombiyalı golcüyü kadrosuna katmak istediği belirtildi. Öte yandan Nimes maçı öncesi basın toplantısı düzenleyen Leonardo Jardim de yıldız futbolcu hakkında konuştu. 
 

Galatasaray Haberleri: Falcao transferinde Valencia iddiası


İspanyol basınından AS'ın haberine göre; Valencia, Falcao için devrede. Geçtiğimiz dönemde de oyuncuyla ilgilenen Valencia'nın Falcao ile Galatasaray arasındaki görüşmelerin tıkanması üzerine yeniden girişimlerine başladığı ve oyuncuyu kadrosuna katmak istediği öne sürüldü. 

JARDIM'DEN FALCAO AÇIKLAMASI
Monaco Teknik Direktörü Leonardo Jardim de Nimes maçı öncesi düzenlediği basın toplantısında, "Falcao oynamıyor çünkü canı yanıyor ve sakat durumda. Ayağında bir ağrısı var. Ayrılmak istiyor olsa bile eğer oynayabilecek durumda olsaydı oynardı. O büyük bir profesyonel. Bir futbolcunun sadece konsantre olmadığı için pynamadığı fikrine katılmıyorum. İki sene önce de transferi konuşulmuştu ama o her zaman profesyonelce davrandı. Nime maçında da oynayamayacak." dedi.

MENAJER AHMET BULUT'TAN FALCAO AÇIKLAMASI

Ahmet Bulut DHA'a yaptığı açıklamada, "Falcao açısından bir sorun yok ama bu iş bir kaç gün daha uzayacak. Sosyal medyada yazıldığı gibi bugün geliyor, yarın imzalıyor gibi bir durum yok. Monaco Yönetimi Falcao'nun yerini doldurduklarına inandıkları zaman Kolombiyalı golcünün Galatasaray'a gidişine izin verecek." dedi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!