comScore

Galatasaray Galatasaray

Falcao transferinde son dakika! Ahmet Bulut dönüyor

15 Ağustos 2019, Perşembe 13:32
Falcao transferinde son dakika! Ahmet Bulut dönüyor

Galatasaray'ın Radamel Falcao transferinde görüşmeleri yürüten menajer Ahmet Bulut, Türkiye'ye dönüyor.

FutbolArena - Galatasaray'da Radamel Falcao transferi sabırsızlıkla beklenirken bu konuda sıcak gelişmeler yaşanıyor. Fransız basınında dün gece yer alan haberlere göre Monaco'nun yeni sözleşme adına görüşmelere başladığı yıldız golcü için Fransa'da bulunan menajer Ahmet Bulut, Türkiye'ye geliyor. Son dakika Galaatsaray Falcao haberleri burada. 
 

Galatasaray, Falcao'yu transfer etti mi? Ahmet Bulut ne zaman İstanbul'a geliyor?


Galatasaray'ın Falcao transferinde görüşmeleri sürdüren menajer Ahmet Bulut, TK 1814 Nice-İstanbul seferiyle bugün saat 15:30'da tek başına Türkiye'ye dönüyor. 

LEONARDO JARDIM: "FALCAO'YA GÜVENİYORUM"
Öte yandan Monaco Teknik Direktörü Jardim de bugün düzenlediği basın toplantısında Falcao hakkında konuştu. Yıldız golcüye güvendiğini belirten Jardim, "Falcao'ya güveniyorum. Bu hafta bizimle beraber çok iyi çalıştı. İstekli ve düzgün bir hali vardı. Ben Yedder, son yıllarda çok gol atmış bir golcü. Falcao ile birlikte oynayacak uyumlu bir oyuncu." dedi.

L'EQUIOE: "MONACO, FALCAO İLE GÖRÜŞÜYOR"

Monaco yönetiminin teknik direktör Jardim'in Falcao'nun kalması yönünde raporu doğrultusunda Kolombiyalı golcüyle yeni sözleşme için görüşmelere başladığı öğrenildi. L'Equipe, Monaco başkanının Falcao ile yeni sözleşme konusunda görüşmelere başladığını yazdı. 

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!