comScore

Galatasaray Galatasaray

Falcao transferi dünya basınında! "25 binden fazla taraftar"

02 Eylül 2019, Pazartesi 10:02
Falcao transferi dünya basınında!

Galatasaray'ın Radamel Falcao transferi dünya basınında da geniş yankı uyandırdı. Sarı kırmızılı taraftarların Falcao'yu karşılaması manşetlerde yer aldı.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın Radamel Falcao transferi Türkiye'de olduğu kadar dünyada da geniş yankı uyandırdı. Avrupa'da özellikle İngiliz, İspanyol ve Fransız basınında manşetlere çıkarılan transferle ilgili Kolombiya basını da taraftarların yıldız oyuncuyu karşılama anını öne çıkardı. Galatasaraylı taraftarların Falcao için yaptığı karşılama için "Çılgınlık" ifadesi kullanıldı. 


Galatasaray Transferleri: Falcao transferi dış basında


İngiliz basınından ESPN, takipçileriyle paylaştığı haberde Radamel Falcao'nun Galatasaray ile anlaştığını ve oyuncuyu karşılamak için havaalanına 25 bin taraftarın akın ettiğini yazdı. The Sun'da yer alan haberde de sarı kırmızılı 25 bin taraftarın bayrak ve formalarla Falcao'ya unutulmaz bir karşılama yaptıkları yazıldı. İspanyol AS Gazetesi'nin Kolombiya baskısında da Falcao transferi manşette yer aldı. "İstanbul'da Falcao çılgınlığı" şeklinde servis edilen haberde Galatasaraylı taraftarların büyük bir sevgiyle Falcao'yu karşıladığı belirtildi.

FALCAO VE EŞİ TARAFTARLARA 3'LÜ ÇEKTİRDİ

Galatasaray'ın yeni transferi Falcao ve ailesi havaalanında sarı kırmızılı taraftarlarla buluştu. Falcao ve ailesine büyük sevgi gösterisinde bulunurken, Kolombiyalı futbolcu ve eşi sırayla 3'lü çektirdi. Abdurrahim Albayrak da Falcao'nun ailesiyle birlikte taraftarları selamlarken, havaalanında yoğun ilgi vardı. 

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)