comScore

Galatasaray Galatasaray

Falcao, Monaco ile masaya oturuyor! Fransızlar duyurdu

23 Ağustos 2019, Cuma 12:31
Falcao, Monaco ile masaya oturuyor! Fransızlar duyurdu

Galatasaray'ın transfer etmek istediği Radamel falcao, Monaco yönetimi ile bir kez daha görüşecek.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın transfer etmek istediği Radamel Falcao, Monaco yönetimi ile yeniden görüşecek. Daha önce yönetime ayrılmak istediğini bildiren yıldız golcünün teknik direktör Jardim'le de konuştuğu ve ayrılmak istediğini belirttiği ifade edildi. 
 

Galatasaray Haberleri: Falcao, Galatasaray'a transfer olacak mı?


Fransız basınından L'Equipe'de yer alan habere göre Falcao, Galatasaray'a gitmek istediğini yönetime bir kez daha bildirdi. Fransız kulübü yetkilileriyle birkaç saat içerisinde yeniden görüşecek olan Kolombiyalı futbolcunun teknik direktör Jardim'e de ayrılmak istediğini söylediği belirtildi. 

Öte yandan Falcao'nun dün sosyal medya hesabından sarı kırmızılı bayraklarla yaptığı paylaşım da Galatasaray'a mesaj olarak yorumlandı.


MENAJER AHMET BULUT'TAN FALCAO AÇIKLAMASI

Ahmet Bulut DHA'a yaptığı açıklamada, "Falcao açısından bir sorun yok ama bu iş bir kaç gün daha uzayacak. Sosyal medyada yazıldığı gibi bugün geliyor, yarın imzalıyor gibi bir durum yok. Monaco Yönetimi Falcao'nun yerini doldurduklarına inandıkları zaman Kolombiyalı golcünün Galatasaray'a gidişine izin verecek." dedi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!