comScore

Galatasaray Galatasaray

Falcao: "İnsanlar ölürken hala futbol konuşuyoruz!"

18 Mart 2020, Çarşamba 20:57
Falcao:

Galatasaray'ın Kolombiyalı yıldızı Radamel Falcao, koronavirüs gündeminde futbolun konuşulmasına tepki gösterdi.

FutbolArena - Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Süper Lig için alınan seyircisiz oynama kararının devam edeceğini açıkladı. Galatasaraylı futbolcular liglerin ertelenmemesine tepki gösterirken, Radamel Falcao sert ifadeler kullandı.
 

Radamel Falcao'dan Süper Lig ve koronavirüs açıklaması


Türkiye'de koronavirüs vaka sayısı 98'e çıktı ve ilk ölüm gerçekleşti. Süper Lig'in ertelenmemesine Galatasaray cephesinden eleştiriler geldi. Galatasaray'ın Kolombiyalı yıldızı Radamel Falcao, koronavirüs gündeminde futbolun konuşulmasına tepki gösterdi. 

"İNSANLAR ÖLÜRKEN FUTBOL KONUŞUYORUZ"
Radamel Falcao sosyal medyadan yaptığı paylaşımda Türkiye'de koronavirüsün yükselişine dair bir grafik paylaştı ve evde kalma çağrısında bulundu.

Falcao, "Dünyada koronavirüs nedeniyle insanlar ölüyor ve biz futbol konuşmaya devam ediyoruz. Güvende olun ve evde kalın." ifadelerine yer verdi. Galatasaray kaptanı Muslera dün gece yaptığı paylaşımda "Biz de evde kalmak istiyoruz" açıklaması yaparak Süper Lig'in ertelenmesini istemişti. 

FALCAO'DAN OBİ MİKEL'E DESTEK

Galatasaray'ın Kolombiyalı yıldızı Radamel Falcao geçtiğimiz günler Obi Mikel'in erteleme çağrısına destek verdi. Yıldız oyuncu, Mikel'in gönderisine, "Haklısın John. Hayat, futboldan daha önemlidir" yorumunu yaptı.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)