comScore

Galatasaray Galatasaray

Falcao için transfer itirafı! "Herkes istiyor"

21 Kasım 2019, Perşembe 11:52
Falcao için transfer itirafı!

Galatasaray Başkanı Mıustafa Cengiz, Radamel Falcao hakkında konuştu.

FutbolArena - Galatasaray'ın sezon başında transfer ettiği Radamel Falcao, sakatlığı nedeniyle uzun süredir takımdan ayrı kaldı. Sarı kırmızılı kulübün Başkanı Mustafa Cengiz, Kolombiyalı golcünün transfer süreci ve sakatlığı hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 

"FALCAO'NUN HİÇBİR SORUNU YOK"
"Falcao bir gönül insanı. Söyledim ama inanmadılar. Transfer sürecinde 1 aya yakın büyük bir direniş gösterdi. 'Gol attığımda adımın sadece hoparlörlerden anılmasından bıktım' diyerek geldi. Kalabalığı görünce çok etkilendi, sahaya çıkınca deli gibi koştu. Defans oyuncusu gibi kaleden gol çıkarmaya çalıştı. Kimse aptal değil. Biz de değiliz. Falcao sakat bir şekilde gelmedi. Bazıları gibi imzalayıp, sonra sağlık testine sokmayız."

"FALCAO'YU HERKES İSTEDİ"

"Falcao'nun hiçbir sorunu yok. Aşırı yüklenmeden dolayı iltihap oluştu. Onu gidermeye çalışıyorlar. Bunlar çok üst düzey futbolcular. İspanya'da kendi doktur var. Dönüşü fazla sürmez. Falcao'yu Real Madrid istedi, hepsi istedi. Talip çok. Falcao, Galatasaray'a ve Türk futboluna hizmet edecek. Falcao düzelecek, onu söyleyeyim."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da! 

FutbolArena Haber Turu (13 Aralık 2019)