comScore

Galatasaray Galatasaray

Falcao için transfer itirafı! 'Hayal ediyorum'

19 Ocak 2021, Salı 15:38
Falcao için transfer itirafı! 'Hayal ediyorum'

Galatasaray'da performansıyla eleştirilen Radamel Falcao için transfer açıklaması geldi.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da uzun süredir sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen ve teklif gelmesi halinde ayrılığı gündemde olan Radamel Falcao ile ilgili ülkesi Kolombiya'dan bir açıklama geldi. Millonarios Kulübü'nün başkanı Gustavo Serpa, Falcao'yu transfer etmek istediklerini açıkladı.


Falcao, Galatasaray'dan ayrılacak mı?


Kolombiya basınından Caracol Radio'ya açıklamalarda bulunan Gustavo Serpa, "Falcao'yu her gün Millonarios'a getirme ihtimalini hayal ediyorum. Onunla bir defa görüştüm ve transfer sadece onun isteğine bağlı" dedi.

KOLOMBİYA MİLLİ TAKMI TEKNİK DİREKTÖRÜ RUEDA
En hızlı şekilde Falcao'nun iyileşmesini dilemeliyiz. En kısa sürede Falcao'yu yeniden sahalarda görmek istiyoruz. Rekabet ve tecrübe açısından Falcao'nun Milli Takım'da olması önemli. 


MUSTAFA CENGİZ'DEN FALCAO AÇIKLAMASI

"Falcao için 60 bin kişi stada geldi. Falcao taraftarın talebiyle yapılan bir transferdi. Bundan utanmıyoruz. O gün İstanbul sallandı. Falcao'ya dedim ki, 'Sen gece göremedin, gündüz görseydin İstanbul trafiği kilitlendi.' Falcao bir türlü sakatlıktan kurtulamadı. Bize geldiğinde sakat değildi. Kendini kanıtlamak için aşırı yüklendi. Monaco, 8 milyon euro teklif etti ama kabul etti. 'Gol attığımda adım anons edildiğinde sessiz kalınmasından bıktım' dedi. Şimdi İspanya'da tedavi olup gelecek. Falcao karakterli bir futbolcu. Düzelecek ve gelecek. Fakat bize gelip ayrılmak istediğini söylerse ve Galatasaray'ın menfaatlerine uygunsa olabilir."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!