comScore

Galatasaray Galatasaray

Falcao için sürpriz iddia! Galatasaray yer almıyor

03 Ağustos 2019, Cumartesi 14:46
Falcao için sürpriz iddia! Galatasaray yer almıyor

Galatasaray'ın transfer etmek istediği Radamel Falcao ile ilgili sürpiz bir iddia ortaya atıldı.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da transferin bir numaralı hedefi olan Radamel Falcao hakkında sürpriz bir iddia geldi. Fransız basınından Yahoo Sport'ta görev yapan gazeteci Manu Lonjon, Kolombiyalı golcü için sarı kırmıızlıların transfer görüşmesinde artık yer almadığını yazdı. 
 

Galatasaray Haberleri: Radamel Falcao, Galatasaray'a transfer olacak mı?


Sosyal medyadan paylaşım yapan Manu Lonjon, "Falcao için yapılan transfer görüşmelerinde Galatasaray artık yer almıyor. Oyuncu Monaco'dan ayrılır ve Avrupa'da kalmak isterse ilk tercihi Valencia olacak." dedi.MONACO'DAN AÇIKLAMA

AFP'ye konuşan Monaco Başkan Yardımcısı Oleg Petrov, "Galatasaray dışında başka kulüpler de Falcao ile ilgileniyor. Falcao bizim en iyi oyuncularımızdan biri ve kaptanımız. Özel bir teklif gelmediği sürece kadroda kalması önemli. Onun yerine iyi bir oyuncu gelirse gidebilir. Kalırsa bir sorun olacağını sanmıyorum. Ayrıca menajeri Jorge Mendes ile sürekli çalışıyoruz. Hepimizin iyi bir iş birliği var." dedi. 

Andre Silva transferiyle ilgili de konuşan Petrov, "Milan ile finansal konulardaki anlaşmazlıklar nedeniyle bu transfer gerçekleşmedi. Sakatlıkla ilgsi yok. Pazarlıkları da bitirdik" dedi. 

"FALCAO'YU DESTEKLEYECEK BİR GOLCÜ İSTİYORUZ"

Transferde Falcao'yu destekleyecek ikinci bir golcü de almak istediklerini belirten Petrov, "4-4-2 sisteminde Falcao'yu destekleyecek ikinci bir golcü istiyoruz. Ayrıca bir stoper, bir orta saha oyuncusu da alacağız. Çalışmalarımız devam ediyor." ifadelerini kullandı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!