comScore

Galatasaray Galatasaray

Eşref Hamamcıoğlu'dan Fatih Terim yanıtı: "Hayır"

27 Nisan 2022, Çarşamba 19:22
Eşref Hamamcıoğlu'dan Fatih Terim yanıtı:

Galatasaray başkan adaylarından Eşref Hamamcıoğlu, teknik direktörlük koltuğu için Fatih Terim'i düşünmediğini ifade etti.

FutbolArena - Galatasaray başkan adaylarından Eşref Hamamcıoğlu, TRT Spor'da dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Domenec Torrent'in planları arasında yer almadığını söyleyen Eşref Hamamcıoğlu, teknik direktörlük koltuğu için Fatih Terim'i de düşünmediğini ifade etti.

"TORRENT'İN SÖZLEŞMESİNİ İNCELEYECEĞİZ"
Torrent'in geleceğiyle ilgili soruyu yanıtlayan Eşref Hamamcıoğlu: "Torrent'in sözleşmesindeki taahhütleri bilmiyoruz. İnceleyeceğiz, raporuna bakacağız. Galatasaray menfaatine olanı yapacağız." dedi.

Eşref Hamamcıoğlu devamında gelen "Devam edilme olasılığı var mı?" sorusuna "Orta ve uzun vadeli planlarımızda bu vizyon ve tarz yok." yanıtını verdi.

FATİH TERİM SORUSU

Fatih Terim hakkındaki düşüncelerini aktaran Eşref Hamamcıoğlu, Sayın Fatih Terim divan kurulu üyemizdir. Önemli başarılarda imzası olan bir futbol adamıdır. İhtiyaç duymamız halinde kendisine danışırız. Görüşlerini değerlendiririz." diye konuştu.

Hamamcıoğlu, "Teknik direktör olarak düşünür müsünüz? sorusuna da "Hayır" karşılığını verdi.

"RİVA PROJESİ 400-600 MİLYON TL GELİR GETİRECEK"

"Seçildiğimizde bütçe ve tüzük genel kurulu yapacağız. Seçildikten sonra bütün sözleşmeleri yeniden inceleyeceğiz. Riva Projesi'nden 400 ila 600 milyon TL gelir elde edilecek. Florya'dan Kemerburgaz'a geçerken zamanlamanın iyi ayarlanması lazım."

CENK ERGÜN YANITI

"Cenk Ergün, kadro planlaması için bir çalışma yapıyor. Mücadeleci bir takım kuracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın." 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!