comScore

Galatasaray Galatasaray

Eşref Hamamcıoğlu Dursun Özbek'i hedef aldı: "Aynı film!"

08 Haziran 2022, Çarşamba 20:38
Eşref Hamamcıoğlu Dursun Özbek'i hedef aldı:

Galatasaray Başkan Adayı Eşref Hamamcıoğlu, Dursun Özbek'i hedef alarak "İkinci defa aynı filmi izlemeye hazır mısınız?" dedi. 

FutbolArena - Galatasaray Başkan Adayı Eşref Hamamcıoğlu, lansman toplantısında açıklamalarda bulundu. 

"UZUN ZAMANDIR KAYNAKLARIMIZI İYİ KULLANAMIYORUZ"
"Sevdasınızı kaderine terk etmemek için kıymet verdiğine sahip çıkmak için hepimiz buradayız. Tek ortak sevdamız sarı kırmızı renkler. Hepimizin sorumluluğu, aidiyetimizi ispat etmek için toplandık. Geçmişi iyi hatırlayalım ve geleceğe yön verelim. Ortak akılla Galatasaray'ın daha sakin ve emin sularla seyretmesini sağlayalım. Konuşmamızın odak noktası insan olacak. O kadar gayrimenkulden konuştuk ki, asıl değeri olan insanı unuttuk. Galatasaray bugün köklü gelenekleri olan kurumlar bütünüdür. Milyonların kimliğinin ayrılmaz parçasıdır Galatasaray. Uzun zamandır kaynaklarımızı iyi kullanamıyoruz. Hem insan, hem para kaynaklarımızı, hem de varlıklarımızı. 

"EN BÜYÜK GÜVENCEMİZ SİZLERSİNİZ"

Birleşelim, sevgi ve saygı söylemekle olmuyor. İnsanlar emirle birleşmez. İç güdüleriyle birleşirler. Samimi olmak lazım. Yeni dönemde bunu sağlayacağız. Kimsenin şüphesi olmasın. Bütün bu anlattıklarıma büyük bütçeler gerekmiyor. Kararlı olmak lazım.  Galatasaray'ın yeniden her konuda sürdürülebilir ve yönetilebilir duruma gelmesi şart. Bunu yapmak için kudretimiz, tecrübemiz, bağlantılarımız vardır. En büyük güvencemiz sizlersiniz. 

"İKİNCİ DEFA AYNI FİLMİ İZLEMEYE HAZIR MISINIZ?"

Bazı söylemler yapılıyor. Algı yaratmaya ve eskiyi unutturmaya yönelik. Lütfen 2015'e dönü. 2015 - 2018 yılını hatırlayın. Nereden nereye geldik. Hangi vaatleri verdik? Neler gerçekleşti? O zaman da kasa kolaylığı, para veriyorum dendi. O zaman da gayrimenkulleri değerlendireceğiz ve Galatasaray borç batağından kurtulacağız dendi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!
 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!