comScore

Galatasaray Galatasaray

Banega'nın Galatasaray'dan istediği ücret! Canlı yayında açıkladı

15 Haziran 2019, Cumartesi 00:49
Banega'nın Galatasaray'dan istediği ücret! Canlı yayında açıkladı

Galatasaray'ın transfer gündemini değerlendiren Ali Naci Küçük, FutbolArena TV Transfer Arenası Programı canlı yayınında Banega ile ilgili son gelişmeleri aktardı. 

FutbolArena - Galatasaray'da yeni sezonun transfer çalışmaları devam ederken, sarı kırmızılıların ilk transferleri Şener Özbayraklı ile Babel oldu. Transfer döneminin açılmasıyla birlikte iki futbolcuyu da duyuracak olan Galatasaray'da, teknik direktör Fatih Terim'in raporu doğrultusunda Banega transferi için girişimler devam ediyor. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Galatasaray'ın Banega transferinde son durum


FutbolArena TV Transfer Arenası Programı canlı yayınında Ali Naci Küçük, Ndiaye'nin ayrılması sonrasında teknik direktör Fatih Terim'in Şampiyonlar Ligi seviyesinde bir orta saha istediği ve bu sebeple Banega için girişimlerin devam ettiğini söyledi. Peki Banega transferi ne durumda? İşte son gelişmeler. 

ALİ NACİ KÜÇÜK: "PAZARLIKLAR SÜRÜYOR"
Banega transferinde Galatasaray futbolcuya yaptığı teklifi 3 milyon euro'ya çıkardı. Ndiaye'nin ayrılığı sonrasında Fatih Terim, Şampiyonlar Ligi seviyesinde tecrübeli bir orta saha istiyor. Banega bu listede en üt sıralarda bulunan futbolculardan birisi. Sevilla 7 milyon euro istiyordu. Galatasaray'ın teklifi 5 milyon euro. Banega, İspanya'da 2.2 milyon euro kazanıyor. Banega yıllık 3.5 milyon euro net garanti para istedi Galatasaray'dan. 

"ŞENER VE BABEL BİTTİ"

Şener Özbayraklı ve Babel transferleri hakkında konuşan Ali Naci Küçük, "Galatasaray şu anda transfer sezonu başlamadan iki transferi bitirdi. Şener ve Babel önümüzdeki yıl Galatasaray forması giyecek. Babel yıllık 2.5 milyon euro + imza parası." ifadelerini kullandı. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (23 Ağustos 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.