comScore

Galatasaray Galatasaray

Banega, Galatasaray'a transfer olacak mı?

09 Temmuz 2019, Salı 13:14
Banega, Galatasaray'a transfer olacak mı?

Galatasaray'ın ilgilendiği iddia edilen Ever Banega ile ilgili gazeteci Manu Lonjon'dan bir paylaşım geldi.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın trnasfer hedefleri arasında yer aldığı öne sürülen Ever Banega hakkında gazeteci Manu Lonjon'dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Sarı kırmızılıların, Sevilla forması giyen Roque Mesa ile ilgilendiğini belirten Fransız Gazeteci, Banega'nın Galatasaray'a transfer olacağını düşünmediğini belirtti. 
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Banega, Galatasaray'a transfer olacak mı?


İspanyol basınında yer alan haberlere göre Galatasaray, Fernando'yu Sevilla'ya vererek takasta Mesa'yı almak istiyor. Sarı kırmızılıların ilgilendiği iddia edilen oyunculardan olan Banega hakkında ise dikkat çeken bir paylaşım geldi. Fransız gazeteci Manu Lonjon, "Banega, Galatasaray'a gelecek mi?" sorusuna "Hayır, sanmıyorum" yanıtını verdi. 

Manu Lonjon, Fernando-Mesa takası içinse Brezilyalı futbolcunun kararının beklendiğini vurguladı.
İSPANYOLLAR DA MESA'YI DUYURDU

Marca'nın haberine göre, Galatasaray ile Sevilla arasındaki Fernando görüşmelerinde masaya Roque Mesa ismi geldi. Sevilla ile Galatasaray'ın Mesa'nın da bulunduğu takas formülü üzerinde pazarlık halinde olduğunu açıkladı.

''AYRILACAK OYUNCULAR ARASINDA OLABİLİRİM''

Sevilla'ya yakınlığı ile bilinen Sevilla ABC ise, İspanyol orta saha oyuncusu Roque Mesa'nın Sevilla'da artık forma şansı bulamayacağını ve Galatasaray'a çok yakın olduğunu okuyucularına duyurdu. Habere göre, Mesa geçtiğimiz günlerde Mesa La Provincia'ya verdiği bir röportajda ''Takımdan ayrılacak oyuncular arasında yer alabilirim'' açıklamasında bulundu. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!