comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FutbolArena'nın röportajı şike iddianemesine giriyor

27 Ekim 2016, Perşembe 13:44
FutbolArena'nın röportajı şike iddianemesine giriyor

Şike operasyonunu yapanlar hakkında iddianame hazırlayan İstanbul Başsavcıvekili Fuzuli Aydoğdu, Ercan Güven'in 19 Temmuz'da FutbolArena'ya yaptığı açıklamalar üzerine Güven'in tanıklığına başvurdu.

FutbolArena - Şike soruşturmasını yapanlar hakkında başlayan kumpas soruşturması için iddianame çalışmaları devam ediyor. İddianameyi yazan savcıysa İstanbul Başsavcıvekili  Fuzuli Aydoğdu. 

Savcı Fuzuli Aydoğdu'nun iddianame çalışmaları kapsamında gündemine aldığı konulardan biri de Ercan Güven'in 19 Temmuz 2016'da FutbolArena'ya yaptığı açıklamalar oldu. 

O RÖPORTAJI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!

Ercan Güven, bu gelişmeyi bugün Milliyet'teki yazısında şöyle duyurdu: 

"Güler yüzlü disiplini ve vatansever titizliği ile sadece görevini yapıp mesleğini onurlandırdığı için kimse “heykelini dikelim” önerisi getirmese de insanın hukuka güvenini geri döndüren Fenerbahçe Kumpası Başsavcısı Fuzuli Aydoğdu'nun davetine icabet ettim geçenlerde...

O sordu, ben anlattım, katip Selçuk kardeşim yazdı.  

Bir iki hoş-beşten sonra, 3 Temmuz 2011 ertesinde Bağdat Caddesi'nde yürüyüş düzenleyen Fenerbahçe taraftarlarına "Yanlış adrestesiniz; Vatan Caddesinde yürümelisiniz” diye yazdığımda zıpkın yemiş gibi beni arayan Mehmet Baransu ve bazı şube müdürleri ile görüşme ayrıntılarımdı konu."

FutbolArena haber turu (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.