comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman'dan Mario Gomez ve Sosa açıklaması

08 Ağustos 2016, Pazartesi 15:12
Fikret Orman'dan Mario Gomez ve Sosa açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, transferle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta Adriano için düzenlenen imza töreninde konuşan Fikret Orman önemli açıklamalarda bulundu. Mario Gomez ve Jose Sosa hakkında son durumla ilgili bilgi veren Orman, net ifadeler kullandı.

FİKRET ORMAN'DAN MARIO GOMEZ VE SOSA AÇIKLAMASI
"Bizim Gomez ile tartışacağımız bir mevzu yok. Gomez ikna etmemizi bize belirtirse onu gelmesi yönünde ikna ederiz. Onun gelmek istemesi önemli. Quaresma nasıl Beşiktaş'a dönmek istediyse Gomez de dönmek isterse elimizden geleni yaparız.

Jose Sosa'nın önünde üç yok var. Ya gelecek, özür dileyecek ya isteyen kulübe gidecek ya da 1 sene antrenman yapacak. Ben Beşiktaş'ı kimsenin ayaklarına aldırtmam. Biz Sosa'nın aklını başına getirip kalmasını istiyoruz."

BEŞİKTAŞ'IN TRANSFER ÇALIŞMALARINDA SON DURUM

"Şenol Güneş elbette takımı sahaya tam kadro çıkartmanın sabırsızlığı içerisindedir. Bizim bir çizgimiz var. Oyuncuların paralarını zamanında ödemek zorundayız. Şampiyonlar Ligi'nde çok masraflı olmayacağız. Beşiktaş'ın mevcut kadrosu lig maçlarını oynayabilecek güçtedir. Biz asla bütçemizin dışına çıkan transferler yapmayacağız. Transfer yapmak çok kolay. Dengeler ne olacak? Takımın dengesi ne olacak? Biz kendi planlarımızla ilgileniyoruz. Gidecek oyuncularım elbette var ancak Şenol Güneş ile henüz bu durumu konuşmadık."

SAMUEL ETO'O, BEŞİKTAŞ'A TRANSFER OLACAK MI?

"Samuel Eto'o, Beşiktaş'a gelmek istediğini ifade etti. Biz de şartlar nedir diye Antalyaspor ile görüştük. Biz kim olursa olsun anti-ahlak içerisinde bir tutumda olamayız. Biz Eto'o'dan ilgimizi çektik. Antalyaspor'da topunu oynasın. Forvet transferini gerçekleştirirsek mevcut forvetlerimizden birini kiraya vereceğiz. 

FİKRET ORMAN'DAN BENTEKE VE OĞUZHAN ÖZYAKUP AÇIKLAMASI

"2 veya 3 tane transfer yapacağız. Benteke'yi istiyoruz ancak kolay gibi gözükmüyor. 4 senedir Oğuzhan bizimle beraber. Beşiktaş'In simge oyuncularından biri oldu. Oğuzhan Özyakup'un futbolu Beşiktaş'ta bırakmasını istiyorum. Şu an satmak gibi bir düşüncemiz yok."


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!