comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe Transfer Haberleri - FB Transfer Listesi (1 Haziran 2016 Çarşamba)

01 Haziran 2016, Çarşamba 00:19
Fenerbahçe Transfer Haberleri - FB Transfer Listesi (1 Haziran 2016 Çarşamba)

Basında çıkan Fenerbahçe transfer haberlerini sizler için derledik. Fenerbahçe ile ilgili basında bugün hangi transfer haberleri yazıldı?

FutbolArena - 1 Haziran 2016 Çarşamba gününde basında çıkan Fenerbahçe transfer haberlerini derledik.
 

1 Haziran 2016 Çarşamba  Fenerbahçe Transfer Haberleri

 

Gökhan Gönül, Fenerbahçe ile görüşecek mi?


Fenerbahçe'de Gökhan Gönül krizi başka bir boyuta taşındı. Sarı lacivertli kulüple sadece bir kez görüşen futbolcunun menajeri Ahmet Bulut ile yönetim görüşmeme kararı aldı.

Bu durum transferi çıkmaza soktu. Menajeri ile yönetimin görüşmeme kararının ardından Gökhan da benzer bir tavır aldı. Kendisi mali konularda yapılacak görüşmelere girmek istemediği ve Ahmet Bulut'un bu konuda temsilcisi olduğunu yönetime iletti.
Yönetim eğer Ahmet Bulut ile görüşmezse Gökhan da tek başına yönetimle görüşmeyecek. Yaşanan bu gelişmelerin ardından futbolcunun sarı lacivertli takımda kalması daha da zorlaştı.
 

Fenerbahçe'de Vitor Pereira kalacak mı?


Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'nın takımdaki geleceği belirsizliği koruruken Aziz Yıldırım ile Vitor Pereira arasında henüz bir görüşme gerçekleşmedi.

Her ne kadar iki taraf gelecek sezon Vitor Pereira ile devam edileceği yönünde ortak kanıya varsa da henüz Aziz Yıldırım'dan somut bir adım gelmedi. Vitor Pereira'nın Porto ile görüşme halinde olmasının Aziz Yıldırım'ı frenlediği ifade edildi.

Fenerbahçe'de tek sorun Vitor Pereira da değil. Caner Erkin, Michal Kadlec ve Gökhan Gönül'ün takımdan ayrılacak olması da Aziz Yıldırım'ı düşündürüyor.
 

Fenerbahçe'de Mehmet Topal ile ilgili son gelişme


Fanatik'te yer alan habere göre, Fenerbahçe Mehmet Topal konusunda sessizliğini korurken Aziz Yıldırım'ın suskunluğu nedeniyle transfer çalışmaları ve yeni sezon planlamalarında da belirsizlik hakim.
 

Fenerbahçe'nin Daniel Agger transferinde son durum


Süper Lig'in sona ermesinin ardından gözünü transfere çeviren Fenerbahçe, Daniel Agger'i gündemine almıştı.

Danimarka Milli Takımı'nda oynayan ve Simon Kjaer ile iyi bir uyum yakalanacağına inanan Fenerbahçe, deneyimli defans oyuncusu için resmi teklifte bulunmuştu.

Daniel Agger ise Bronby'nin Sönderjyske ile oynadığı maç sonrası Fenerbahçe'den gelen transfer teklifi doğruladı.

Milliyet'te yer alan habere göre, Daniel Agger "Türkiye ve başka yerlerden gelen teklifler beni çok mutlu etti. Benimle ilgilenildiğinden, benim yolumu düşünenlerin olmasından ötürü büyülendim ve bunu pozitif olarak görüyorum. Şu anda futbol kariyerim ve hayatımla ilgili ne isteyip istemediğime karar vermedim. Devam edip etmeyeceğim henüz belli değil. Ailemle oturup konuşacağım. Bulunacağım ortamı onların da kabullenmeleri gerekiyor. O nedenle kararı onlarla birlikte alacağım. Vereceğim karar da dönüşü olmayan kesin bir karar olacak" şeklinde konuştu.
 

Raul Meireles, Fenerbahçe'de kalacak mı?


Geçen sezon sakatlıklardan dolayı çok az forma şansı bulabilen Raul Meireles, Türkiye'den ayrılmaya hazırlanırken Fenerbahçe yönetimi tarafından sürpriz bir teklifle karşı karşıya geldi.

Henüz bir transfer teklifi almayan deneyimli oyuncu için Fenerbahçe 'kal' teklifi yapacak

Takvim'de yer alan habere göre, Fenerbahçe yönetimi, bu sezon 2 milyon Euro kazanan Portekizli yıldız Raul Meireles'e "750 bin Euro'ya 1 yıl daha kal" teklifinde bulunacak.

Raul Meireles'İn teklife ne diyeceği merak konusu.

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.