comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Vitor Pereira'yı gülümseten soru: "Yanıtlamayacağım"

24 Kasım 2021, Çarşamba 20:07
Vitor Pereira'yı gülümseten soru:

Vitor Pereira ve Pelkas, Olympiakos maçı öncesi açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi'nde temsilcimiz Fenerbahçe, deplasmanda Olympiakos ile karşı karşıya gelecek. 

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira ve Pelkas, müsabaka öncesinde basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 
VİTOR PEREİRA'NIN AÇIKLAMALARI

Zor bir maç olacak. İki iyi takımın maçı olacak. İlk maçtaki hatalarımızı tekrarlamayıp, daha istikrarlı olmalıyız. Kafamızdaki düşünce 3 puan. Yarın umuyorum ki, güzel bir maç olacaktır. Birden fazla sistemde oynayabilmek bizim için çok önemli. Bazen maçta rakibinizi şaşırtabilirsiniz. Hangi sistemde oynarsak oynayalım istikrar önemlidir. Eğer taktiksel kültürünüz olursa farklı sistemleri sergilersiniz." Son maç, zor bir maçtı. Yarın oynayacağımız maç da zor olacak. Dengeyi korumamız gerekiyor. Oyuncularla kendi aramızda konuştuktan sonra, en iyi kararı verdikten sonra ilk 11 seçimimizi yapacağız."

Vitor Pereira, 2015 yılında Yunanistan'da görev yaptığı sürede Panathinaikos maçında yaşanan olaylarla ilgili gelen soruya, "Ben şu anda Olympiakos ve Fenerbahçe hakkında konuşmak için buradayım. Bu soruyu yanıtlamayacağım." dedi. 

PELKAS'IN AÇIKLAMALARI

Yarın çok önemli bir maç olacak bizim için. Biz buraya savaşmaya geldik. Fenerbahçe, oynadığı her maçı kazanmak için oynar. Alacağımız galibiyet tur atlamak için çok önemli fırsat olacaktır." Sakatlık sonrası dönem benim için pek iyi geçmedi. Ancak bana ne zaman şans gelirse elimden geleni yapacağım. Yunanistan'da oynadığım zaman Olympiakos ile büyük rekabet içindeydik. Oynarsam, elimden geleni yapacağım."

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!