comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Vitor Pereira'yı gönderen Flamengo'dan Jorge Jesus hamlesi

11 Nisan 2023, Salı 22:16
Vitor Pereira'yı gönderen Flamengo'dan Jorge Jesus hamlesi

Brezilya basını Vitor Pereira ile yolları ayıran Flamengo'nun Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus ile görüştüğünü yazdı.

FutbolArena Dış Haberler - Brezilya ekibi Flamengo, alınan kötü sonuçların ardından teknik direktör Vitor Pereira'nın görevine son verdi. Flamengo'nun Fenerbahçe ile henüz sözleşme yenilemeyen Jorge Jesus ile görüştüğü iddia edildi.

"ADAYLAR JESUS VE SAMPAOLI"
Brezilyalı gazeteci Vene Casagrande'nın haberine göre Vitor Pereira ile yolları ayıran Flamengo, Fenerbahçe'deki sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Jorge Jesus ile temaslara başladı.

Brezilya basınından Globo Esporte, Flamengo'nun hoca adaylarını duyurdu. Buna göre Flamengo'da teknik direktörlük görevi için öne çıkan 2 aday Jorge Jesus ve Jorge Sampaoli.

"FLAMENGO YÖNETİMİ JESUS İLE SIKINTILI"

Öte yandn A Spor muhabiri Ahmet Selim Kul, "Flamengo'nun bu yönetimi Jorge Jesus ile problemli. Jesus, Brezilya'ya da kesin gidecek diye bir şey yok. Teknik heyetin aileleri Brezilya'ya çok sıcak bakmıyor. 'Brezilya Milli Takımı muhabbeti çıktı, kafası dağıldı.' gibi şeyler doğru değil." diye konuştu.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!