comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Vitor Pereira'nın tepki gösterdiği soru! "Yoruldum"

20 Ekim 2021, Çarşamba 14:52
Vitor Pereira'nın tepki gösterdiği soru!

Fenerbahçe'de teknik direktör Vitor Pereira, Antwerp maçı öncesi basın toplantısı düzenledi.

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi'nde Antwerp ile karşılaşacak olan Fenerbahçe'de teknik direktör Vitor Pereira basın toplantısı düzenledi.

FERDİ KADIOĞLU: "MİLLİ TAKIM TERCİHİMİ YAPMADIM"
"Antwerp karşısında kazanarak galip gelmek istiyoruz. Eski takım arkadaşlarımızla karşılaşacağız. Umarım kazanan taraf oluruz. Hocamız beni nerede oynatmak isterse ben orada oynarım. Şu anda yeni pozisyonumda oynamaktan dolayı memnunum. 3 farklı Milli Takımı seçme ihtimalim var. Henüz karar vermedim. Benim için zor bir karar olacak. Sabırlı olmam ve iyi düşünmem gerekiyor."

VITOR PEREIRA'NIN AÇIKLAMALARI

"Bizim için önemli bir maç. Bu turnuvada biraz daha tecrübeye ihtiyacımız var. Her zaman tutkuyla oynamaya değil, bazen zekayla oynamaya ihtiyaç var. İki takım için de çok önemli bir maç. Üç puanı almak gruptaki savaşı devam ettirmek anlamına geliyor. Seviyelerin çok yakın olduğunu görebiliyoruz, bu turnuvada tecrübe edinmeye çalışacağız."

"FUTBOL REAKSİYONLAR OYUNUDUR"

"Formasyonla ilgili soruları cevaplamaktan yoruldum. Futbol benim için formasyon değil davranışlar, reaksiyonlar oyunudur. Bizim için en önemlisi hem ofans hem de defans anlamında iyi işler çıkarmak. Bunu saha içerisinde sağlamalı ve tecrübe edinmeliyiz."

"TÜRKİYE'YE BAHANE ÜRETMEYE GELMEDİM"

"Hiçbir şeyi bahane olarak göstermiyorum. Türkiye'ye bahane göstermeye gelmedim. İyi ve kötü taraflarımız var. Ben her geçen gün kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Hakemlerin de bunu yapması gerekiyor. Hepimiz hatalarımızı düzeltmek için çalışmalıyız."

Son dakika UEFA Avrupa Ligi Haberleri FutbolArena'da.

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!