comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Vitor Pereira'dan taraftara: 'Ben başka bir şey demek istedim"

03 Kasım 2021, Çarşamba 21:11
Vitor Pereira'dan taraftara: 'Ben başka bir şey demek istedim

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Antwerp maçı öncesi açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Temsilcimiz Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi'nde deplasmanda Antwerp ile karşılaşacak. 

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira müsabaka öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 
"HEDEFİMİZ İYİ FUTBOLLA 3 PUAN"

Bu maçın önemini biliyoruz. İyi futbolla 3 puan almak istiyoruz. İyi bir takımla oynayacağız. Biz onları biliyoruz, onlar bizi biliyor. 

"ELEŞTİRİLER NORMAL"

Şu an bütün odağımız takımın seviyesini arttırmak. Oyuncularım güçlü karaktere sahip. Futbolda eleştiriler var. Bu normal. Bazen eleştirilirsiniz. Bir gün dünyanın en iyisi siz olursunuz. Başka bir maçta farklı olabilir. Futbolda bunlar var. Takımıma özgüven vermem gerekiyor. Daha önceki seviyeyi göstermemiz gerekiyor. Benim işim bu.

"FUTBOL MATEMATİK DEĞİLDİR"

Frankfurt'taki penaltıyı atmış olsaydık +2 puanımız olacaktı. Antwerp'deki penaltıyı atsaydık belki +2 puanımız olacaktı. Ancak futbol matematik değildir. Bizim seviyemizi arttırmamızın tek yolu özgüvenimizi arttırmak. Daha önce göstermiş olduğumuz davranışları sergilemek. Benim çok tecrübem var. Çok farklı durumlarla karşı karşıya kaldım. Futbolda bazen bir maçta alacağınız sonuç herşeyi değiştirebilir. Tekrardan özgüven kazandırıp, sizi iyi futbol oynadığınız zamana gönderebilir. 

UEFA Kupası ile ilgili cümlemde şunu demek istedim. Biz tabii ki dünyanın en iyi takımı değiliz. Omzumuza bu sorumluluğu yüklememeiz gerekiyor. Bu mesajı vermek istedim. Tabii ki Avrupa Ligi'ni kazanmak isterdim. Biliyor musunuz bilmiyorum ama yardımcı hoca olarak bu kupayı kazandım. 


Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!