comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Transfer Haberleri: Simon Kjaer neden İstanbul'a geldi? Eljif Elmas takası iddiası

17 Haziran 2019, Pazartesi 16:37
Transfer Haberleri: Simon Kjaer neden İstanbul'a geldi? Eljif Elmas takası iddiası

Sevilla'da forma giyen Simon Kjaer'in eşi, ailece İstanbul'a geldikleri görüntüleri Instagram hesabından paylaştı. Kjaer'de yaşanan bu gelişme, Sevilla için çıkan Simon Kjaer - Eljif Elmas takası iddialarını akıllara getirdi.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin Simon Kjaer transferinde sürpriz bir gelilme yaşandı. Sarı lacivertli takıma dönmesi gündeme gelen Simon Kjaer, ailesiyle birlikte İstanbul'a geldi. Eljif Elmas - Simon Kjaer takasının konuşulduğu bugünlerde Sevillalı oyuncunun Türkiye'ye gelişi sarı lacivertli camiada merak uyandırdı. Fenerbahçe, Simon Kjaer'i transfer edecek mi? Detaylar bu haberde.
 

Simon Kjaer Fenerbahçe'ye transfer olacak mı?


Simon Kjaer'in eşi Elina Gollert Kjaer, Instagram'da paylaştığı hikayelerde İstanbul'da olduklarını duyurdu. Fenerbahçe ile adı anılan Simon Kjaer'in eşi ve çocuklarıyla birlikte yeniden İstanbul'a gelmesi sarı lacivertli taraftarları heyecanlandırdı.

İspanyol basını Simon Kjaer'in Fenerbahçe yolunda olduğunu hatta Sevilla'nın Eljif Elmas - Simon Kjaer takasıyla birlikte bir miktar para vermeyi gündemine aldığı iddia ediliyordu. Ailesiyle birlikte Türkiye'ye gelen başarılı futbolcunun tatil için mi, yoksa transfer için mi geldiği yakın zamanda belli olacak.


Simon Kjaer ve Eljif Elmas takas edilecek mi?


İtalyan takımlarıyla birlikte İngiltere'den de teklifler aldığı iddia edilen Eljif Elmas için son olarak ciddi bir teklifin de Sevilla'dan yapıldığı iddia edildi. İspanyol basınından El Decano'da yer alan habere göre genç futbolcu için Sevilla'nın 15 milyon euro ve Simon Kjaer'i önerdiği iddia edildi. Kjaer'in de bonservis bedelinin yaklaşık 8 milyon euro olduğu ve toplamda 23 milyon euroya eş değer bir teklifin yapıldığı belirtildi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)