comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Slaven Bilic, Fenerbahçe'de en güçlü aday! 'Son aşamada'

02 Temmuz 2021, Cuma 17:49
Slaven Bilic, Fenerbahçe'de en güçlü aday! 'Son aşamada'

Fenerbahçe, Hırvat teknik direktör Slaven Bilic ile devam eden görüşmelerde son aşamaya ulaştı.

FutbolArena - Fenerbahçe yönetimi, teknik direktör arayışlarında rotayı Slaven Bilic'e çevirdi. Hırvat çalıştırıcı ile yapılan görüşmelerde son aşamaya gelindi. Çin ekibi Beijing Guoan'da görev yapan Slaven Bilic, Fenerbahçe'de teknik direktörlüğün en güçlü adayı konumuna geldi.
 

Slaven Bilic, Fenerbahçe ile anlaştı mı?


FutbolArena TV'de açıklamalarda bulunan Milliyet Gazetesi muhabiri Senad Ok, Fenerbahçe'de yaşanan Slaven Bilic gelişmelerini şu sözlerle aktardı:

"BILIC, KULÜBÜYLE SORUNUNU ÇÖZDÜ"
Daha önce Bilic'le anlaşılmıştı ama kulübüyle anlaşılamadı. Sonrasında ikinci bir sefer yapıldı. Kulüple ilgili problemi Bilic'in çözdüğünü öğrendik. An itibariyle en güçlü aday. Bu iş artık bitme aşamasında."

"BILIC'İN TOPUK YAYLASI'NDAKİ İLK İDMANDA OLMASI BEKLENİYOR"

"Başkan Ali Koç, Hırvat ekolü üzerinde duruyor. Daha önce Dalic ve Bjelica ile görüşmüştü biliyorsunuz. Slaven Bilic konusunda son aşamada olduğunu söyleyelim. Çok büyük bir sürpriz olmazsa Bilic'in Topuk Yaylası'ndaki ilk antrenmanda takımın başında olması bekleniyor."

SLAVEN BILIC'E TEKLİF EDİLEN RAKAM

Öte yandan Fenerbahçe'nin Slaven Bilic'e 3,5 milyon euro yıllık maaş teklif ettiği öğrenildi. Slaven Bilic eğer anlaşma sağlarsa Türkiye'deki ikinci dönemini Fenerbahçe ile yaşayacak.

SLAVEN BILIC'İN TEKNİK DİREKTÖRLÜK KARİYERİ

Kariyerinde sırasıyla Hajduk Split, Hırvatistan Milli Takımı, Lokomotiv Moskova, Beşiktaş, West Ham United, Ittihad, West Bromwich ve Beijing Guoan kulüplerini çalıştıran Slaven Bilic, bu süreçte herhangi bir kupa başarısı elde edemedi.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"